Bu kez bitti

Işın Karaca, 2 yaşındaki kızı Sasha Mia'nın babası Sedat Doğan'a üçüncü kez boşanma davası açıyor

A A

Işın Karaca ve Sedat Doğan, üçüncü kez ayrılık kararı aldı.

2009 yılında flört etmeye başlayan çift, 2010’da ayrılmış, kısa bir süre sonra da barışıp 2011’in mayıs ayında nikâh masasına oturmuştu. Sasha Mia isminde bir kızları olan ikili, geçen yılın eylül ayında da boşanmaya karar vermişti.

Karaca ve Doğan, hakim karşısına da çıktı, ancak ayrılık gerçekleşmedi, çift bir kez daha barışıp evliliklerine devam etme kararı aldı. Ancak ilişkileri yine yürümedi.

Çocukları Mia ve Erdağ ile Kıbrıs’ta tatil yapan Işın Karaca, dün yaptığı açıklamayla evliliklerini ‘dostça’ bitireceklerini duyurdu: “Kavgasız, gürültüsüz, gayet medeni bir şekilde hayat yolculuğumuzda birbirimizi yormamaya karar verdik.

Kızımız Sasha Mia ve ailelerimizin zarar görmemesi açısından, ilişkimizi dostane bir şekilde sonlandıracağız. Ayrılık sebebi asla üçüncü şahıslar değildir. Kızımızdan dolayı hayatımızın sonuna kadar iki medeni dost, arkadaş olarak görüşeceğiz.”

İddiaya göre Sedat Doğan’ın, Işın Karaca’nın küçük kardeşiyle şiddetli kavga etmesi, ikilinin ilişkisinin bitmesinde bardağı taşıran son damla oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 'Sevgili yok flört var'