Bu Montla Tüm Evinizi Taşıyın

Bu Montla Tüm Evinizi Taşıyın

Bazen şıklık bazen ise soğuktan korunmak için giydiğimiz montlar artık insanlık için daha fazla anlam taşıyacak. İşte yerden tasarruf teorisiyle geliştirilen ilginç mont.

05 Temmuz 2010, Pazartesi 10:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şimdiye kadar bir montun ceplerine ne kadar fazla eşya koymuştunuz? Belki bir kitap, cep telefonu, müzik çalar, en fazla ise CD ya da DVD'dir. Ancak bir firma öyle ilginç bir teori geliştirdi ki, artık montların kaplumbağa kabuğundan farkı kalmayacak. Montunuzda ayakkabı ve su şisesi taşıyın Scottevest adlı firma Carry-On-Jacket adını verdiği ürününde mümkün olan herşeyin taşınabilmesi için özel bir sistem geliştirmiş.

Yerden tasarruf adlı teorinin ürünü olan cekette, ayakkabı, gömlek, kitap, gözlük, cep telefonu, MP3 çalar gibi normalde ihtiyacınız olabilecek herşeyi taşıyabiliyorsunuz. Üstelik montun ense kısmında MP3 çalarınız için özel bir kablo düzeneği bile bulunuyor. Şu anda üzerinde çalışılan bu montun satış tarihi ve fiyatı hala belli değil. Ancak basına dağıtılan resimler oldukça ilgi çekici. Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER NASA, Mars'ta görüntülenen buzlu kum tepelerinin fotoğraflarını paylaştı