'Bu neyin şantajı!'

Evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündeminden düşmeyen sunucu Ece Erken, bu kez de sosyal medya hesabından yaptığı açıklama nedeniyle tepkilerin odağında yer alıyor.

12 Nisan 2020, Pazar 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet gazetesinden İlknur Taş'ın, "Bu Neyin Şantajı" başlıklı yazısı şöyle:

"Ece Erken, Twitter’dan yaptığı açıklamada evli ve iki çocuk babası sevgilisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’ndan ayrıldığını söyledi. Erken, uğruna sunuculuğunu yaptığı programdan istifa etmek zorunda kaldığı ve ‘yuva yıkan kadın’ konumuna düştüğü ilişkisinin bittiğini, 'Ben hatalıydım, hatamdan döndüm, ayrıldım' sözleriyle açıkladı, ama iş işten geçti.

Zamanlamada hata yapan Erken, 'Herkes kendi önünü süpürsün. Hırsızlık yapmadım, dolandırmadım kimseyi sizler gibi. Bence aynaya bakın, kendinizden utanın' diye sözlerine devam etti.

Bu konuda haklısın Ece, herkes kendi önünü süpürmeli. Sen ne kadar haklı olduğunu savunsan da, halkın gözünde hep başkalarını eleştirdiğin şekilde, evli bir adamla ilişki yaşadın.

Aşka saygım sonsuz. Ancak olması gereken, hayatındaki insanı çıkardıktan sonra, yüreğinin götürdüğü yere gitmektir. Sen de Mahmutyazıcıoğlu’nun boşanmasını beklemeli ve ondan sonra aşkını yaşamalıydın. Emin ol, o zaman kimsenin gıkı çıkmazdı.

Sen de bir zamanlar evliydin ve bu yoldan geçtin. Aynı şey senin başına gelseydi, ne yapardın, nasıl tepki verirdin Ece? Mesela eşinin sevgilisi gecenin bir yarısı senin evine gelse, otoparkında otomobilinin aynasını kırsa?

Bir de 'Geçmişi elimde' diye yazmışsın Şafak Mahmutyazıcıoğlu için. Bu şantajvari mesaj, biraz kafamızı karıştırdı.

Ne yaptın, gizlice görüntüsünü ya da ses kaydını mı aldın ileride kullanmak üzere? Mesela senden ayrıldıktan sonra eşine, evine, dönerse o elindeki geçmişle mi çıkacaksın karşısına?

Ayrıca bu kadar kısa süredir birlikte olduğun birinin geçmişi nasıl elinde oluyor? Ya da biz kısa bir süredir birlikte olduğunuzu biliyoruz! O da mı yalan?"

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kerem Bürsin'den tepki çeken hareket