Bu skandallar magazin tarihine geçti

Türkiye televizyonlarında ünlülerin yaptığı o büyük gaflar hâlâ hafızalarda. Kimisi bilmeden kimisi bilerek imza attı bu sözlere. İşte ünlülerin tarihe geçen o gafları!

25 Nisan 2018, Çarşamba 11:20 Son Güncelleme:
A A

Sunucu Esra Ceyhan'ın programı da oldukça ilginç anlara ev sahipliği yaptı.

Programa katılan ve 6 yaşından bu yana geleceği gördüğünü, havada uçtuğunu iddia eden Sabri Yıldız, bir anda bağırarak yerinden fırladı ve stüdyoda yuvarlanmaya başladı.

Olayın ardından Esra Ceyhan soğukkanlılığını korurken, Sabri Yıldız stüdyodan dışarıya çıkartıldı.

İbrahim Tatlıses'in, katıldığı yarışma ile adını duyuran Ela Saygın'ı programında ağırladığı yayın, Türk televizyon tarihinin unutulmazları arasında yerini aldı.

Konuğunu stüdyoya davet eden İbrahim Tatlıses, "Senin gibi bir altın nerede bulunur? Sana sütyen bile bulunmaz. O ölçüleri nereden bulacağız, o tarifi nasıl yapacağız?" sözleriyle konuğuna iltifatlarda bulunmuştu.

Videoyu izleyenler "Bu program bugün yayınlansa kanalın kapısına kilit vururlar" demekten kendini alamıyor.

Beyaz Show'a konuk olan komedyen Ata Demirer, canlı yayına telefonla bağlanan bir genç kızın "Kız arkadaşınız var mı?" sorusunu yanıtlarken gaf yaptı.

Genç kız, Ata Demirer'e "Eğer yoksa..." deyince, şovmen hemen atılıp "Verecen mi?" dedi ve stüdyoda buz gibi bir hava esti.

Ata Demirer, hatasını anladığında ise iş işten geçmişti.

Seray Sever ve Erkekler adlı programın çekimlerinde tiyatrocu Ali Poyrazoğlu, Seray Sever'e ilginç bir sürpriz yaptı.

Sohbet sırasında Seray Sever'in, "Beni hiç kimse ellemedi" sözleri üzerine ayağa kalkan Ali Poyrazoğlu, "İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı" diyerek Sever'i hiç beklemediği bir anda taciz etti.

Sevda Demirel, Hande Ataizi ve Cem Davran'ın sunduğu 'İki Kere Kiki programına konuk olarak katılmıştı.

Programda "Şimdi aşk şarkısı söyleyeceğim. Hande aşkları çok iyi bilir. Ben bir gecelik ilişkiler kurmuyorum. Her zaman tek eşliliği savunmuşumdur" açıklamasını yaptıktan sonra da "Fuhuştan gözaltına alındığını ne çabuk unuttun Sevda?'' cevabını veren Hande Ataizi'nin üzerine yürüyen Sevda Demirel ''Ne dedin sen?'' dedikten sonra Ataizi'ne tokat atmıştı.

Mesut Yar'la Tuhaf Şeyler isimli programa konuk olan Rapçi Fuat ile Boys Anılar üyeleri arasında canlı yayında kavga çıktı.

Rapçi Fuat şarkı söylerken sahneye atlayan Boys Anılar grubunun solisti, Fuat'a yumruk attı ve bir anda sahne karıştı ve canlı yayın kesildi.

Verilen aranın ardından Boys Anılar grubu stüdyo dışına çıkartıldı.

Reha Muhtar'ın konuklarına sorduğu sorular aklımıza geldikçe yüzümüzü gülümsetir ancak kendisini mesih ilan eden Hasan Mezarcı'ya yönelttiği "Peygamber olmak isteyen gençlere tavsiyeleriniz nelerdir?" sorusunu unutmak mümkün değil.  

İzleyenleri şoke eden olay Mehmet Ali Erbil'in kendisinden araba isteyen yarışmacıya küfretmesiydi.

Mehmet Ali Erbil olayı şöyle anlattı:

"O dönemde yalvarmalar had safhadaydı. Bir kadın telefonla bağlanmış, arabayı istiyor. 'Ne olur Mehmet Ali Bey, oğlum da yeni ehliyet aldı' diyor. Yalvardıkça yalvarıyor, kadın yarışmaya devam ederken ben kulise üstümü değiştirmeye gittim o sırada Oğluna da sana da... diye küfrettim. Sesimi televizyondan duydum. 'Anaaa' dedim... Onu da duydum! Artık yapacak bir şey kalmamıştı...''

Mehmet Ali Erbil'in gafları bu kadarla sınırlı kalmadı.

Bir keresinde de sunduğu yarışma programının yeni hosteslerinden biriyle arasında ilginç bir konuşma geçti. Genç hostes 20 yaşında ve 1 çocuk annesi olduğunu söyleyince Mehmet Ali Erbil önce şaşkınlığını gizleyemedi ve şöyle bir cümle kurdu: "Kocanı ilk gece görünce korkmadın mı?"...

Seyirci öne buna şaşırdı sonra da hostesin cevabı üzerine kahkahalara boğuldu: "Korkmadım. Zaten evlilik oyuncak gibi geldi bana."

"Ben Sadettin Teksoy, sokarım'', "Saçım benim saçım benim, dökülüyor saçım benim / Keloğlan mağarasına girdim, gür çıkıyor saçım benim" cümleleri ile hafızalara kazınan kutuplarda namaz kılan Sadettin Teksoy'un 5 yıl boyunca yayınlanan 'Teksoy Görevde' programını izlemeyen kalmamıştır.

Bir dönem, muhabir Akın Sel ve futbolculara yaptığı esprileri hatırlayanlar burada mı?

İşte o esprilerden biri:

- Elektrik olmasa ne yapardık?

- Bilmem

- Televizyonu karanlıkta seyretmek zorunda kalırdık.

Sabah programına konuk olan Banu Alkan ve sevgilisi Murat Taşdemir arasında yaşanan olay televizyon dünyasının unutulmaz anları arasında yerini aldı.

Murat Taşdemir, kendisine yastıkla vuran Banu Alkan'a tokat attı. Bir anda soğuk rüzgarlar esen programda olay, sunucunun araya girmesiyle son buldu.

'Benimle Evlenir misin?' programıyla adını duyuran Caner, katıldığı televizyon programına Tülin'in telefonla bağlanması üzerine cinnet getirdi.

Bir anda kendisini kaybeden Caner, masada duran su bardağını kafasına vurarak parçaladı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Son dakika: Mahkeme Ceren Hindistan hakkında kararını verdi!