Bu trendleri uygulamak cesaret istiyor!

Moda akımları yıllar içinde farklılık gösteriyor, her geçen yıl çılgınlık düzeyi biraz daha artıyor. Bu yeni akımları uygulamak oldukça cesaret istiyor. Siz hangisini denerdiniz?

A A

Belki de içlerinde en masum olan trend bu: Saç diplerinize parlak simli ürünler sıkıp ya da renkli pudralar uygulayabilirsiniz. Böylece masal prensesleri gibi görünebilirsiniz.

Koltuk altı tüylerini almamak ve bu tüyleri renklendirmek de çok moda. Bunu yapan kadınların bazıları farkındalık kampanyaları için kullanıyorlar.

Tüylü tırnaklarla elleriniz birer çift pati gibi görünebilir. Ancak insan buna ne gerek var diye sormadan edemiyor. Üstelik ellerinizi rahat kullanamamak da cabası...

Fotoğraf yeteri kadar açıklayıcı, anlatmaya gerek yok. Aslında belki de bunu yaptırmaya da hiç gerek yok...

Dişleri törpületip bu şekilde sivri yaparak vampir gibi görünmeniz mümkün.

Renkli lenslere artık alıştık. Ancak bu lensler sadece renkli değil desenli de. Gözleriniz bu lenslerle bir değişik bakacak.

Kaşlar yüzümüze anlam ve ifade katar. Yüzümüzün şekline uygun olarak alındığında da çok güzel görünür. Bu yeni trendler ise kaşları çığrından çıkarıyor ve şekilden şekle sokuyor...

Bizler dişlerimizi beyazlatmaya çalışaduralım bazı kadınlar da renkli diş modasını uygulamaya koyuluyorlar. Özel bir boya maddesi kullanarak boyanan dişler gökkuşağının her rengine bürünebiliyor.

Trend tarife ihtiyaç duymuyor görüldüğü gibi. Sadece "neden?" diye sorabiliriz belki...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Atatürk ve çağdaş Türk kadını