Bu ünlüler günde sadece "1 öğün" yemek yiyorlar

Aralıklı orucu herkes denemiştir değil mi? Ama artık sahne başka bir beslenme yönteminin; tek öğün beslenmeyi hiç duydunuz mu? "One meal a day" yani OMAD diyeti olarak da biliniyor. Aç kalmanın sağlık üzerindeki olumlu etkilerini bol bol okumuştuk; sindirimle uğraşmayan vücut enerjisini daha faydalı durumlara yönlendirip vücuttaki tahribatı onarmayı hedefliyor. İşte tek öğün beslenme de burada devreye giriyor. Peki ya bunu hayat tarzı haline getiren ünlüler kimler?

29 Ekim 2020, Perşembe 15:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Royal kızkardeş; Pippa Middleton

Royal kızkardeş; Pippa Middleton

Kraliyet ailesinin gözbebeği Kate Middleton'ın kardeşi Peppa Middleton günde tek öğün beslenmeyi uzun yıllardır deneyen bir isim. Haftanın ilk üç günü sadece 1000 kalori, geri kalan günlerde ise 1500 kalori olarak besleniyor.

Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey

Twitter'ın CEO'su Jack Dorsey

Bu diyete ilk başta vakti olmadığı için uyum sağlamış, fakat zamanla vücudundaki değişiklikleri gördükçe bir daha asla düzenini değiştirmemiş Jack Dorsey. İlk zamanlar açlıktan halüsinasyonlar gördüğüm bile oldu diyen Twitter'ın CEO'su aynı zamanda günde sadece 4 saat uyuyor.

Elizabeth "Liz" Hurley

Elizabeth "Liz" Hurley

Gençlik dizilerinde bile oynasa sırıtmıyor asla; öyle bir genetiği var. Ve bu genetiği korumak için de çok uğraşıyor. Düzenli spor yapmaya çok uzun yıllardır devam eden Liz Hurley, bunun yanına bir de tek öğün beslenme diyetini eklemiş.

Bestemsu Özdemir

Bestemsu Özdemir

Günde tek öğün beslenen ünlü oyuncu da yemek yiyerek vücudunu yormak istemediğini, makarna, tatlı, abur cubur gibi şeylerle hiç arasının olmadığını ve bu özelliğini de annesinden aldığını söylemiş.

Megan Fox

Megan Fox

Bazen yoğun çekim günlerinde hiç yemek yemeden bir günü bile geçirebildiğini söyleyen Megan Fox aynı zamanda çok yoğun spor yapmasıyla da vücudunu koruyor.

Naomi Campbell

Naomi Campbell

Günde bir öğün diyetini uzun zamandır düzenli yapan Naomi Campbell sadece haftasonları kendine pasta ve tatlı yeme ödülü koymuş.

Brooke Shields

Brooke Shields

Shields ise yatağa aç şekilde girmediğinde çok mutsuz olduğunu söylemiş bir röportajında

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

Sürekli olarak değilse bile kendine çekidüzen vermek istediği zamanlarda OMAD diyeti kullananlardan biri ise son dönelerde Goop ile mükemmel sağlıklı işlere imza atan Paltrow.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kilo verip kendilerini baştan yaratan 14 ünlünün öncesi ve sonrası