Bu ünlülerin gerçek yaşını öğrenince şok olacaksınız!

Jennifer Lopez’den Shakira’ya kadar birçok dünya yıldızının gerçek yaşını biliyor musunuz? İşte sanılanın aksine yaşı çok daha büyük olan ünlüler…

21 Aralık 2016, Çarşamba 17:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gerek vücudu gerekse güzelliğiyle milyonların sevgilisi Halle Berry bu yıl 50 yaşına giriyor!

Halle Berry’nin yaşına şaşıran varsa hazır olun: Salma Hayek 50 yaşında!

Matrix filminden sonra ölümsüzlüğün sırrını bulmuş olacak ki dünyaca ünlü oyuncu Keanu Reeves, 52 yaşında ve bizce hala çok yakışıklı!

Jennifer Lopez’in yüzünü inceleyen belki yaşını birkaç tahminden sonra doğru bilebilir ama vücuduna bakıp da bu kadının 47 yaşında olduğu kimin aklına gelirdi.

Notebook filminde Allie Hamilton karakterini oynadığında Rachel McAdams, 25 yaşındaydı. Şimdi ise 38.

Yüzüklerin Efendisi serilerinin biricik Frodo’su Elijah Wood sanki hiç büyümedi gibi. Ama gelin görün ki bu sevilen oyuncu 35 yaşında.

Gwen Stefani Onu belki de ilk kez Dont Speak şarkısıyla tanıdınız. Ama dikkat etmeniz gereken nokta ünlü şarkıcı yıllardır hep aynı kaldı! Halbuki yüz olarak yıllara meydan okusa da Gwen Stefani 47 yaşında.

Pharrell Williams’ı Happy şarkısıyla tanımış olabilirsiniz ama kendisi 2001 yılında N.E.R.D grubuyla müzik piyasasına adım attı ve nasıl oluyorsa bunca yıl hiç değişmedi. Ünlü şarkıcı şu an 43 yaşında.

En son gişe rekortmeni Suicide Squad filminde Joker karakterini canlandıran Jared Leto ne kadar genç görünürse görünsün gerçekte 44 yaşında!

Hiç dikkat ettiniz mi bilmiyoruz ama Samuel L. Jackson “Pulp Ficton”dan “Star Wars”a kadar birçok popüler filmde yer aldı. Bu filmlerin çekildiği yılları düşünürseniz aslında Samuel L. Jackson’un bu kadar genç görünmesi biraz garip gelse de ünlü oyuncu 67 yaşında!

Kıvrak dansları, Latin güzelliğiyle önce bizim daha sonra da Barcelona’da oynayan futbolcu Pique’nin kalbini çalan Shakira 40 yaşına giriyor.

Jennifer Aniston kendini dondurmuş ve bizim gördüğümüz de dublörü olabilir mi acaba? Friends dizisinden bu yana neredeyse hiç değişmeyen ünlü oyuncu 47 yaşında.

The Big Bang Theory adlı komedi dizisini izliyorsanız siz de Sheldon Cooper yani Jim Parsons hayranısınız demektir. Peki, ekranda en fazla 30 gösteren oyuncunun gerçekte 43 yaşında olduğunu söylesek?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 30 yaşından sonra nasıl giyinmeli?