Bu yaz denenmesi gereken 7 farklı tırnak deseni

Yazın bitmek bilmeyen enerjisini tırnaklarınızda yaşamak ister misiniz? İşte ister evde kendinizin yapabileceği isterseniz de manikürcünüzün size uygulayabileceği birbirinden ilham verici tırnak desenleri…  

26 Temmuz 2017, Çarşamba 10:10
A A

Yazın insanın içini kıpır kıpır yapan enerjisini manikürünüze de yansıtmak istemez miydiniz? İşte birbirinden havalı ve yaratıcı desenlerle süslü yazın en moda tırnak desenleri…  

ÖRGÜ TIRNAKLAR

ÖRGÜ TIRNAKLAR

Örgü tırnaklar hem minimalist hem de farklı bir tırnak deseni denemek isteyenler için ideal. Önce şeffaf ojenle baz kat oluştur. Ardından para bandını ince çizgiler halinde kes ve örgü oluşturacak şekilde tırnağına yapıştır. Bantların arasında kalan boşluklara beyaz ojeni uygula. İyice kuruduğundan emin olduğunda bantları çıkarabilirsin.   

SİMLİ TIRNAK DİPLERİ

SİMLİ TIRNAK DİPLERİ

Farklı ve kolay bir tırnak deseni istersen, tırnak diplerine simli bir oje sürerek, bu eğlenceli manikür stilini elde edebilirsin. Seçtiğin baz rengi tırnaklarına uygula ve kurumasını bekle. Yine para bandından yardım alarak, simli ojeni uygulayacağın bölgenin çerçevesini belirle. Çerçevenin içine simli ojeni uygula. Kuruduktan sonra bantı çıkarabilirsin.   

ALTIN GÖLGE

ALTIN GÖLGE

Altın tonlarını tırnaklarına taşıyarak, bronz teninle harika bir uyum yakalayabilirsin. Farklı bir altın manikür için, şeffaf ojeni tüm tırnaklarına uygula. Bir süngere hafifçe altın tonlarındaki ojeni sür ve bu süngeri hafifçe tırnaklarına bastır.  

MERMER TIRNAKLAR

MERMER TIRNAKLAR

Mermer tırnaklar tıpkı mermer dudaklar gibi 2017'de hiç olmadığı kadar popüler oldu! Bu moda akımını tırnaklarına taşımak için tırnaklarına önce seçtiğin baz renkte ojeni uygula. Ardından ince bir fırça ile beyazj ojeni ince çizgiler halinde uygulayarak, mermer desenleri elde et.

RENK BLOKLARI

RENK BLOKLARI

İki kontrast yaz rengiyle tırnaklarına renk bloklarını taşımaya ne dersin? Önce baz rengi tüm tırnaklarına uygula ve kurumasını bekle. Ardından ikinci rengi, para bandından yardım alarak istediğin şekilde tırnaklarına uygulayarak tırnak desenini tamamla.  

GRAFİTTİ TIRNAKLAR

GRAFİTTİ TIRNAKLAR

Renkli ve enerjik bir manikür için graffiti tırnaklar harika bir seçim! Grafitti desenlerini tırnaklarına taşımak için beyaz ojeni her bir ojene sür ve kurumasını bekle. İnce bir fırça yardımıyla farklı renklerde ojelerle tırnaklarında grafitti desenleri oluştur.

MİNİMALİST NOKTALAR

MİNİMALİST NOKTALAR

Kolay ve şık bir tırnak deseni için bu minimalist tırnak desenine bir şans verebilirsin. Tüm tırnaklarını açık pembeye boyayıp, fuşya ojenle her bir tırnağına ince bir fırça yardımıyla birer nokta kondur.

DENEYEBİLECEĞİNİZ YAZ OJELERİ

DENEYEBİLECEĞİNİZ YAZ OJELERİ

Arty pop full color nail enamel Flormar, 1.99 TL.  

 Complete salon manicure 7 etkili oje Sally Hansen, 13.90 TL.

Zoe Organic, Beymen 80 TL.

Koton, 12.99 TL.

MAC Cosmetics, 32 TL.

Models Own Flip Flop Np201 Oje, Boyner 30 TL.

Divage Oje, Boyner, 28 TL.

Yves Saint Laurent La Laque Couture Oje N°62 Oje, 105 TL

Divage Oje, Boyner 31 TL.

Söz konusu yaz enerjisi ve tırnaklar olunca, artistler yaratıcılıkta sınır tanımıyor! İşte deneyebileceğiniz diğer modeller... 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.