Bu yaz makyajda sadelik ön planda

Yaz mevsiminin geldiği bu günlerde güzelliğinizi makyajınızla tamamlamaya ne dersiniz? Makyaj sanatçısı Memet Can Ağım güzelliğinizi tamamlayacak makyaj önerilerini paylaşıyor…

07 Haziran 2019, Cuma 07:41 Son Güncelleme:
A A

Soğuk havaların yerini sıcaklara bıraktığı bu günlerde makyaj yapmak zorlaşsa da sezonun trendlerini dikkate alarak güzelliğinizi bütünlemek mümkün. Aklınızdan çıkarmamanız gerekense yaz günlerinde makyaj konusunda genel eğilimin her zaman sadelikten yana olduğu...

Artık renkli ve canlı tonları günlük yaşantımıza adapte etme zamanı” diyen makyaj sanatçısı Memet Can Ağım “Havaların ısınmasıyla birlikte cıvıl cıvıl kıyafetler dolaplarda yerlerini aldı. Bununla birlikte makyaj tonları ve ürünleri de yeniden şekillenmeye başladı. En canlı rujlar, en ince fondötenler, ışıltılı ürünler yeniden bizimle” dedi. 

EN PRATİK ARKADAŞIMIZ “RUJ”

EN PRATİK ARKADAŞIMIZ “RUJ”


Her mevsim çantamızın vazgeçilmezi olan lipgloss’ların yaz ayında da kurtarıcımız olacağını anlatan Memet Can Ağım “Yaz ayında ağır makyajlardan kaçınmak sizi olduğunuzdan daha rahat hissettirecektir. Lipgloss’lar hem makyajınıza hem de dudaklarınıza taze bir görünüm verecektir. Son zamanlarda benim de sıkça kullandığım pastel ton lipgloss’lar makyajınızın vazgeçilmezi olacak. Uçuk pembe allıklar yüzünüze renk katacak” dedi. 

YÜZÜNÜZ IŞIL IŞIL OLSUN

YÜZÜNÜZ IŞIL IŞIL OLSUN

Parlak bir cilt için su bazlı fondötenlerin kullanılabileceğini aktaran Ağım “Makyaj bazları da güzelliğinizi sabitleyen en önemli detaylardan. Makyaj bazları teni pürüzsüzleştiren yapısı ve ışıltı veren formülüyle, makyajınızın tüm gün taze kalmasını sağlayabilir, bu sayede sürekli tazelenmiş hissi yakalayabilirsiniz.”

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Protez tırnak ve kalıcı ojede mantar tehlikesi