Bu yaz siz de bir tane alacaksınız: Beyzbol şapkası nasıl kullanılır?

Şapkalar yazın aslında bizim en sadık yardımcılarımızdır. Güneşten korur, makyajımızın akmasını engeller. Bunlarla da kalmaz... Sıradan bir kombini, bir anda göklere çıkarır ve sizi Hollywood starına dönüştürür. Rihanna, Hailey Bieber, Kaia Gerber, Gigi ve Bella Hadid'in kullanmasının başka nedeni olamaz. Peki beyzbol şapkasını nasıl kullanabilirsiniz?

12 Nisan 2021, Pazartesi 16:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sizi güneşten korumakla kalmaz

Sizi güneşten korumakla kalmaz

Bir beyzbol şapkası, yüzünüzün güneşten yanmasını engeller. Başınıza güneş geçmemesini sağlar. Bunlar sağlık faydaları. Bir beyzbol şapkası, stilinize de stil katar. Nasıl mı?

'Bad hair day'

'Bad hair day'

Bazı günler vardır, ne yaparsanız yapı saçlarınızı güzelleştirmezsiniz. Her zamanki gibi yıkadınız, her zamanki maskeyi yaptınız bir türlü yatıştıramadınız. Rihanna çözümünü bulmuş gibi görünüyor. Şapkasını takmakla kalmamış, saçlarını gizlemek için eşarp da bağlamış.

Aslında hiç de dikkat çeken bir kombin değilken...

Aslında hiç de dikkat çeken bir kombin değilken...

Rihanna'nın kombinine bir bakın. Aslında bir gri tişört, bir kot ceket, bir altın kolye. Oldukça sıradan bir görünümken, siyah bir beyzbol şapkası Rihanna'yı anında başka bir boyuta taşımış.

Hem spor hem klasik

Hem spor hem klasik

Gigi Hadid bir beyaz manto bir beyzbol şapkasıyla müthiş dengeli bir görünüm yakalamış. Hem spor hem de şık olmayı başarmış. Saçlarına ise hiçbir işlem yapması gerekmemiş.

Bir topuzla ciddileşin

Bir topuzla ciddileşin

Bella Hadid ne yapmış? Hem spor, hem şık olarak kurguladığı bir kombine şapkayla hareket katmış. Şapka olmasaydı çok daha sıkıcı bir kombin olabilirdi.

Kabarık saçları dizginlemenin yolu

Kabarık saçları dizginlemenin yolu

Kabarık saçları başka türlü nasıl dizginleyebilirsiniz. Fön, maşa gibi saça ısı veren malzemeler kullanmaktansa bir şapkayla günü kurtarabilirsiniz.

Yüzünüzü saklamak istiyorsanız

Yüzünüzü saklamak istiyorsanız

O gün işler yolunda gitmeyebilir, belki ağladınız, belki gözleriniz şişti. Yüzünüzü saklamak için beyzbol şapkası en iyi seçenek.

Kısa saçlar için

Kısa saçlar için

Kısa saçları en hızlı şekilde havalı hale getirmek için en iyi yönteminiz beyzbol şapkası olacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pasajlar ve sosyete pazarları: İstanbul'da ucuz kıyafet alışverişi için 10 rota