Bu yeteneği biliyor muydunuz?: Ariana Grande'nin taklitleriyle gülme krizine soktuğu 4 video

Ariana Grande Hollywood'un mini minnoş yıldızlarından biri. Disney'den geldiğini, bu nedenle oyunculuğunun çok iyi olduğunu pek çoğumuz biliyoruz. Sesi zaten tartışılmaz. Ama Ariana Grande taklitlerine denk geldiniz mi hiç? Celine Dion'dan tutun, Britney Spears'a kadar pek çok ünlü isim Ariana Grande taklitlerinden nasibini almıştır. Üstelik bu konuda hiç naz da yapmıyor. Katıldığı pek çok programda taklitlerine yer veriyor, insanları eğlendirmekten çok keyif aldığı yüzüne yansıyor.

19 Aralık 2020, Cumartesi 17:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1. Britney Spears, Shakira, Rihanna, Celine Dion, Whitney Houston

İnanılır gibi değil ama Ariana Grande bu isimlerin hepsini inanılmaz başarılı taklit ediyor. Üstelik sadece sesini benzetmekle kalmıyor, tüm hal ve tavırlar neredeyse 'tıpkısının aynısı'.

2. Jessie J, Britney Spears, Katy Perry, Shakira

Bu video ise seneler öncesinde kalma. 2012'de henüz Ariana'nın saçları kızıl, fark ediyoruz ki ilerleyen yıllarda yaptığı taklitler bundakinin çok çok üstüne çıkmış.

3. Celine Dion taklidini yıllar içinde nasıl geliştirdiğine bakın

Burada ise Ariana'nın çeşitli yıllar ve mekanlarda yaptığı Celine Dion taklidini izliyoruz. Ariana Dion taklidini deyim yerindeyse uçurmuş! Gerçekten bu kadar başarılı olması için her gün antrenman yapıyor olması lazım.

4. Ariana Grande taklitleri top 8!

Burada ise Ariana'nın en iyi yaptığı ünlü taklitlerine rastlarken aslında sadece onları şarkı söylerken taklit etmediğini görüyoruz. Aynı zaman Jennifer Lawrence gibi oyuncuları taklit etme konusunda da çok başarılı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugüne kadar Batman'i canlandırmış 9 aktör