Bu yiyecekler cinsel gücü artırıyor

İşte vücutta afrodizyak etkisi yaratan besinler....

10 Ağustos 2016, Çarşamba 21:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Greyfurt Greyfurt, bizler için oldukça sağlıklı bir meyve olmaktadır. İçerisinde barındırdıkları sayesinde karaciğerimizin daha aktif bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca, iştah açıcı bir özelliği de bulunmaktadır.Bunlara ek olarak ise cinsel gücü de artırmaktadır. Greyfurtun cinsel gücü artırıcı etkisinden yararlanmanız için her sabah aç karna greyfurt suyu içmeniz yeterli olacaktır.

Pekmez Pekmez genellikle diğer gıdalar ile karıştırılarak yenmektedir. Bunlardan birisi de tahindir. Tahinle karıştırıldığı zaman etkisini daha fazla göstermektedir. İçerisinde bulunan demir sayesinde vücutta oksijen taşıma görevini üstelenerek kırmızı kan hücrelerinin bileşiminde görev almaktadır. Bu durumda özellikle kişilerin enerjilerinde bir artış meydana gelecektir. Bu artış ile birlikte aynı zamanda cinsel gücünüzü de artırmaya yardımcı olmaktadır.

İstiridye İtalyan ve Amerikalı bilim adamları tarafından yapılan bir araştırma kapsamında istiridyenin cinsel gücü arttırdığı anlaşılmıştır. Bunun nedeni olarak ise, içerisinde bulunan aminoasitler gösterilmiştir. Bu aminoasitler hormonları etkisi altına almaktadır. Ancak kısa süreli istiridye kullanımlarında bu etki pek görülmemiştir. Afrodizyak etkisinin tam olarak görülmesi için uzun süre düzenli olarak istiridye tüketmeniz gerekmektedir.

Havuç Havuç denilince akıllara gözlere sağlamış olduğu yararlar gelmektedir. Havucun içerisinde bulunan A vitamini sayesinde gözlerimizin yanı sıra daha birçok yararı bulunmaktadır. Bunlardan birisi de cinsel gücü artırmasıdır diyebiliriz. Düzenli olarak havuç tüketiminin cinsel gücü artırdığı belirlenmiştir.

Kayısı Kayısı, içerisinde bol miktarda A vitamini ve potasyum barındırmaktadır. Kayısı tüketimi ile birlikte sindirim sisteminiz daha düzenli olarak çalışmaya başlamaktadır. Sindirim sistemini bir anlamda hızlandırması ile birlikte kasların ve beynin daha rahat çalışmasına olanak sağlamaktadır. Bu da vücudunuzun daha az yorulmasını sağlayarak cinsel gücünüzü artırmaktadır. Gün içerisinde bir miktar kayısıyı düzenli olarak tüketmek ise zaman içerisinde sizlerin daha iyi bir cinsel yaşantınızın olmasına yardımcı olacaktır.

İncir İncirin içerisinde bol miktarda şeker bulunmaktadır. Ancak bu şeker, kan şekerini yükseltme gibi bir etki yapmadığı için tüketilmesinde herhangi bir zarar bulunmamaktadır. Ayrıca yapılan araştırmalar kapsamında incirin cinsel gücü artırıcı bir etki yaptığı da anlaşılmıştır.

Muz Muz, mineral, magnezyum, demir, lif ve C vitamini bakımından oldukça zengin bir meyvedir. Bu içerisinde bulundurdukları sayesinde bizlere birçok yarar sağlamaktadır. Bunlardan birisi de cinsel gücü artırmasıdır diyebiliriz. Muz, bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Böylelikle özellikle erkeklerde sperm üretiminin artmasını sağlamaktadır.

çikolata çikolata, cinsel gücü artırmada önemli yiyecekler arasında yer almaktadır. çikolatanın içinde bulunan seratonin ve fenetilamin sayesinde hormonlarınız olumlu yönde etkilenerek sizlerin cinsel gücünü artırmaktadır. Afrodizyak etkisinin yanı sıra çikolata tüketimi ile birlikte çikolata tüketimi ile birlikte kişilerin yaşamış oldukları haz, bu cinsel gücün ve afrodizyak etkinin daha uzun süre devam etmesini sağlamaktadır.

Baklagiller Mercimek ve kuru baklagiller içerisinde oldukça bol miktarda mineral ve vitamin barındırmaktadır. İçerisinde protein, yağ, karbonhidrat ve liften B1 vitamini, sodyum, kalsiyum, demir, mineraller barındırmaktadır. Bu vitaminler ve mineraller sayesinde zeka üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır. Zekanın etkilenmesi ile birlikte cinsel güçte bir artış ortaya çıkmaktadır.

Sarımsak Sarımsak hemen hemen her yemeğimizin içerisinde bulunan ve bizler için sağlık deposu olan gıdaların başında gelmektedir. Birçok yararının yanı sıra, en önemlilerinden birisi de kişilere canlılık ve enerji vermektir. Bu anlamda hem kadınların hem de erkeklerin cinsel güçlerini artırmaya yardımcı olmaktadır.

Ginseng özellikle çin ve Güney Amerika yerlileri tarafından yıllardır süre gelen kullanımı ile birlikte cinsel gücü artırıcı bir özelliğinin olduğu bilinmektedir. Bu konuda yapılan araştırmalar kapsamında bu etkilerin doğru olduğu ve cinsel gücü artırdığı anlaşılmıştır. Bu etkilerini yoğun olarak sinir sistemi ve yumurtalıkla göstermekle birlikte erkeklerin penis bölgesi üzerinde bulunan kan damarlarını etkileyerek ereksiyon kalitesini olumlu yönde artırmaktadır.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sedef hastalığı hakkında her şey