Bu yöntemle yüzünüzden yaşlanma etkilerini bir anda silebilirsiniz!

Cildinizin pürüzsüz, kırışıksız ve genç kalmasını istiyorsanız her gün yapacağınız kaşık masajından yardım alabilirsiniz. İşte gençleştiren kaşık masajı...

26 Nisan 2019, Cuma 15:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bu güzelleşme yöntemi için tek ihtiyacınız olan bir tatlı kaşığı ve masaj sonrasında cildinizi nemlendirecek doğal bir nemlendirici yağ...

KAŞLARINIZIN ARASINDAKİ KIRIŞIKLIKLARDAN KURTARAN YÖNTEM

KAŞLARINIZIN ARASINDAKİ KIRIŞIKLIKLARDAN KURTARAN YÖNTEM


Burun köprüsünün üst kısmına soğuk bir kaşık yerleştirin ve hafifçe bastırın. Alnınızın üst kısmına doğru ilerleyin. Ilık bir kaşık kullanarak aynı eylemleri tekrarlayın.

GÖZ ALTI ŞİŞLİKLERİNİ YOK EDEN YÖNTEM

GÖZ ALTI ŞİŞLİKLERİNİ YOK EDEN YÖNTEM

Soğuk bir kaşığın dışbükey tarafını gözlerinizin altına yerleştirin ve yukarı ve aşağı ve ileri geri hareket ettirin. Gözlerinizin altına krem uygularsanız, hareketleriniz daha yoğun olabilir. Süre 1-2 dakikadır. Şişmiş göz kapaklarından kurtulmak için: Gözlerinizi kapatın ve soğuk kaşığın dışbükey tarafını yerleştirin. Kaşıklar ısınsın, soğuk suya daldırın ve tekrar gözünüze koyun. 5-7 kez tekrarlayın.

KAZ AYAKLARINDAN KURTARAN YÖNTEM

KAZ AYAKLARINDAN KURTARAN YÖNTEM


Soğuk kaşıkların arkasını gözünüzün dış köşelerine yerleştirin. 5-7 kez dairesel hareketlerle, şakaklarınıza doğru ilerleyin. Kaşıklarınız ısındığında değiştirin ve 5 kez aynı işlemi uygulayın.

ALIN KIRIŞIKLIKLARINDAN KURTARAN YÖNTEM

ALIN KIRIŞIKLIKLARINDAN KURTARAN YÖNTEM


Ilık kaşıkları alnınızın ortasına yerleştirin ve dairesel hareketlerle şakaklarınıza uygulayın. Sonra başladığınız noktaya, alnınızın ortasına geri dönün. Kaşıklar soğuduktan sonra tekrar ısıtın. Masajın süresi 2-3 dakikadır.

MİMİK KIRIŞIKLIKLARINDAN KURTARAN YÖNTEM

MİMİK KIRIŞIKLIKLARINDAN KURTARAN YÖNTEM


Ağzınızı açın ve dudaklarınızı hafifçe uzatın. Isıtılmış kaşıkları burnunuza sol resimde gösterildiği gibi yerleştirin. Kaşıkları dairesel hareketlerle ağzınızın her iki köşesine taşıyın. Dairesel hareketlerle, burnunuzun altına geri dönün. 5-7 kez tekrarlayın.

DEKOLTE BÖLGESİ İÇİN

DEKOLTE BÖLGESİ İÇİN

Sıcak kaşıkları yerleştirin ve dairesel hareketlerle köprücük kemiğine taşıyın, tüm dekolte bölgesine masaj yapın. Kaşıkları soğuk suya batırın ve aynı hareketleri tekrarlayın. Sıcak ve soğuk kaşıkları 10 kez değiştirmeye devam edin.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Argan yağını cildinizde kullanmak için 7 neden