Bu yüze kavuşmak için 45 bin dolar harcadı! İşte sonuç

20 yaşındaki transseksüel istediği yüze kavuşmak için servet harcadı. İşte yüz feminizasyonu ameliyatından sonraki son hali…

24 Aralık 2016, Cumartesi 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Stef Santaji maskülen yüz hatlarını saklamak için her gün 5 saatini makyaj yapmaya ayırıyordu ta ki 45 bin dolar harcayarak yüz feminizasyonu ameliyatı yaptırana kadar.

Kanadalı transseksüel kadın, kendini yeterince güzel bulmadığı için yüz feminizasyonu operasyonu geçirdi. 20 yaşındaki Santaji, operasyondan önceki ve sonraki hallerini 391 bin takipçisi olan Youtube kanalında paylaştı.

32 BİN DOLAR BAĞIŞTA BULUNDULAR

32 BİN DOLAR BAĞIŞTA BULUNDULAR

Eskiden yüzünü değiştirmek için saatlerce makyaj yaptığını hatta paylaştığı fotoğraflarda da yeterince iyi göründüğünden emin olmak için photoshop kullandığını söyleyen Youtube yıldızı Santaji, bu zahmetten kurtulmak için yüz feminizasyonu operasyonuna 45 bin dolar (158 bin 739 lira) harcadı. Onun bu kararını destekleyen binlerce insan fon sayfasına 32 bin dolar bağışta bulundu.

TİPİK KADIN YÜZ HATLARI

TİPİK KADIN YÜZ HATLARI

Birçok prosedür içeren yüz feminizasyonu operasyonunda yüz yeniden yapılandırılarak erkek yüz hatları tipik kadın yüz hatlarının boyutuna ve şekline yakınlaştırılıyor

YÜZ FEMİNİZASYONU OPERASYONUN NE YAPILIYOR?

YÜZ FEMİNİZASYONU OPERASYONUN NE YAPILIYOR?

Yüz feminizasyonu operasyonunda kaş kaldırma, burun estetiği, yanak implantasyonu ve dudak dolgusu gibi çeşitli kemik ve yumuşak doku prosedürünü içeriyor.

SON HALİ

SON HALİ

İşte Stef Santaji'nin son hali

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bağışıklık sistemini güçlendiren ev yapımı ağız spreyi