Bucak'ta badem fidanları toprakla buluştu

Bucak'ta badem fidanları toprakla buluştu

Bucak'ta badem fidanları toprakla buluştu

10 Haziran 2021, Perşembe 15:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Halim AKCA/BUCAK, (DHA)- BURDUR'un Bucak ilçesinde Burdur Emniyet Müdürlüğü ve Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılara Yardım Vakfı işbirliği ile 400 badem fidanı toprakla buluşturuldu.
Barbaros Mahallesi'ndeki Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılara Yardım Vakfı arazisinde yapılan fidan dikimine Burdur Emniyet Müdürü Ümit Bitir, Emniyet Müdür Yardımcısı Erdal Karakaya, Bucak Emniyet Müdürü Uğur Duman ve emniyet teşkilatı, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılara Yardım Vakfı Başkanı Cengiz Hocazade ve vakıf üyeleri ve özel çocuklar katıldı.
Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılara Yardım Vakfı Başkanı Cengiz Hocazade, Burdur Emniyet Müdürlüğü'ne vakfa katkılarından dolayı teşekkür ederken, "Burdur Emniyet Müdürlüğü tarafından temin edilen tüplü 400 badem fidanını hem emniyet teşkilatı hem de vakfımız kanalı ile toprakla buluşturduk" dedi.
Burdur Emniyet Müdürü Ümit Bitir, güzel faaliyetlerde bulunan vakfa teşekkür ederek, "Biz Türk Milletinin, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, Burdur'un Bucak'ın ve özellikle bu özel çocuklarımızın hayrına iyiliğin, güzelliğin her şeyin yanındayız dedik ve 'bir dikili ağacımız olsun' dedik. Bu çocuklarımızın günlerini güzelleştirirsek ne mutlu bize" diye konuştu.
Konuşmalardan sonra Bucak Emniyet Teşkilatı ve Avrupa El Ele Engelliler ve Yaşlılara Yardım Vakfı üyeleri ve özel çocukların katkıları ile badem fidanları dikildi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kremna için Cumhurbaşkanlığı kararı yayımlandı