Bugün gerçekleşecek olan Güneş Tutulması’nda bu hataları yapmayın

İkizler Burcu’nda gerçekleşecek olan “Güneş Tutulması” tüm burçları etkiliyor. Haftanın en önemli astrolojik olayı olarak gösterilen 10 Haziran Güneş Tutulması için astrologlar uyardı: “İki kere düşün, bir kere konuş”

10 Haziran 2021, Perşembe 10:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Güneş tutulması ne zaman gerçekleşecek?

Güneş tutulması ne zaman gerçekleşecek?

Güneş Tutulması, 10 Haziran Perşembe günü saat 13.52'te 19 derece İkizler Burcu’nda gerçekleşecek ve 3 dakika 51 saniye sürecek. Kanada'da başlayacak tutulma Sibirya'da sona erecek ve Türkiye'den maalesef izlenemeyecek.


Güneş tutulmasının burçlara etkileri neler?

Güneş tutulmasının burçlara etkileri neler?

Bilgi, iletişim, yolculuk, eğitim, sınavlar ve yakın çevre bağlantılarını temsil eden İkizler'de meydana gelecek Güneş Tutulması burçları nasıl etkileyecek? 

Güneş Tutulması hangi konularda problem ve sıkıntıların çıkabileceğine işaret ediyor.

Tutulma zamanlarında astrologlar, internet alışverişlerinde aksaklıklar, yolculuklarda plan değişiklikleri, dolandırıcılıklar, iletişimde yanlış anlaşılmalar, gizli bilgilerin açığa çıkması gibi durumlar yaşanabileceğini belirtiyor.

"Bilinmeyenler ortaya saçılacak"

Bilinmeyenlerin ortaya çıkacağı bir tutulma olacağını belirten Astrolog Hande Kazanova, 2021’in bu ilk güneş tutulması için İkizler burcunun temalarının hâkim olacağını söyledi.

“Zihinsel konular, yenilikçi fikirler, iletişim, seyahatler, kısa vadeli yolculuklar, yakın çevre konular, diğer bir yandan ise bilgi, data, alışveriş ve yakın çevre bağlantıları bu tutulma ile beraber önem kazanacak. Merkür’ün gerilediği bu tutulma, bilinmeyenlerin ortaya çıkacağı bir döneme ve asparagas haberlere dikkat çekiyor.” dedi.

Ateş Çember: Halkalı Güneş Tutulması ve burçlara etkileri

Ateş Çember: Halkalı Güneş Tutulması ve burçlara etkileri

Astrolog Dinçer Güner ise, Ateş çemberi güneş tutulması dediği bu tutulma için Neptün’ün sert kontağına dikkat çekiyor.

Güner’in tutulma ile alakalı yorumları ise şöyle,

”İkizler burcunda bir tutulma oluyorsa eğer; İkizler burcunun sembolize ettiği konular ön planda olacak demektir. Eğitim, iletişim, yayıncılık, ticaret, trafik, sosyalleşme, haberleşme, bilgi, internet, belgeler, gazeteler, yayıncılık, halkla ilişkiler, lansmanlar, sınavlar, eller, kollar, parmaklar, solunum yolları, kaburgalar, gırtlak tutulmanın etkisinde olacak konular. Bu tutulma Merkür’yen bir tutulma olacak fakat Merkür geri harekette olduğundan dolayı İkizler burcunun temsi ettiği her türlü konuda gecikmeler, stresler, sorunlar, problemler söz konusu” 


Etkisi bir ay sürecek

Etkisi bir ay sürecek

Güneş tutulmasının etkilerini önümüzdeki ay boyunca hissediyor olacağız diyen Astrolog Esra Denizmen “Önümüzdeki bir aylık sürede etkisini hissettirecek olan güneş tutulması, bu süre zarfında, ilerlememizin önüne geçen ve artık bize hizmet etmeyen kalıplaşmış düşüncelerimizin, bize zarar veren yargılarımızın değişmesi için fırsatlar verebilir.

"İki kere düşün bir kere konuş"

Tutulma gerçekleşirken Retro konumdaki Merkür, bize adeta ‘ İki kere düşün, bir kere konuş’ diyor. Eskiden beri süregelen, ama bir türlü çözüme ulaşamamış konularımızın yeniden gündemimize düşmesi olası. Tutulmaya Neptün’ün kare açısı olduğu için bizi hayallere kapılmaktan çok, bu defa ayaklarımızın yere basacağı bir yerden olaylara yaklaşırsak çözümlere ulaşabileceğimizi vaat ediyor.


Tutulma yeni başlangıçları destekliyor

Tutulma yeni başlangıçları destekliyor

Bu süreçte yeni bir şeye başlamak yerine, yarım kalmış konularla ilgili bir iç muhasebeye gitmek çok daha uygun olabilir, Neptün açıları nedeniyle aldanmalara, yanılgılara daha açık olduğumuz için özellikle hukuksal işlerimizde her ne yapıyorsak, iki kere gözden geçirmenin ya da her duyduğumuza hemen inanmamanın faydası büyük olabilir. Her ne yapıyorsak, kendi yaptığımız şeye odaklanmak, büyük hayallere kapılmadan gerçekçi yaklaşmak, bu tutulma açısından çok faydalı olabilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 7 Haziran haftası