Bugün gerçekleşecek tam Ay Tutulmasını (Mavi Ay) astrolog Anıl Can yorumladı

Bugün gerçekleşecek tam Ay Tutulmasını (Mavi Ay) astrolog Anıl Can yorumladı

Bugün akşamüstü saat 18:34'te Ay'a baktığınızda, oldukça ender rastlanan bir gökyüzü olayını kısmi de olsa görmeniz mümkün olacak. Peki bu tutulmanın gezegenler ve burçlarımıza etkisi ne olacak? Astrolog Anıl Can sizler için yorumladı.

31 Ocak 2018, Çarşamba 12:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bu akşam Ay her zamankinden daha parlak olacak, hafif kırmızı gözükecek ve "mavi" olacak. Bugün Ay, Dünya'ya en çok yaklaştığı noktada olacak. Ay ile Dünya arasındaki mesafe bugün 360 bin 198 kilometreye kadar inecek. 

31’inde Ay tutulması Aslan burcunda gerçekleşiyor!
 

KAPANMAMIŞ YARALAR HATIRLANIYOR31 Ocak'ta Kanlı Ay, Mavi Ay ve Süper Ay görülecek


Haritaya baktığımda, Aslan-Kova aksında yoğun bir hareket görüyorum, özellikle Venüs ve pek herkes tarafından kullanılmayan ama benim için önemli olan astreoidlerden Ceres de işin içine giriyor. Bu bana kapanmamış veya kapandığını sandığımız derin yaraları hatırlatıyor, bu tutulmayla beraber, ilişkilerimizde yara aldığımız huzursuz olduğumuz konular tekrardan ortaya çıkabilir. İlişkilerde de daha gerçekçi olmamız gereken bir süreç, aldanmalara açık, beklentilerimizi karşılamayabilir. Sevgiliniz veya evliliğiniz varsa ve kaybetmekten korkmuyorsanız artık yeter diyorsanız. Konuları gündeme getirin ve net tavrınızla çözmek istediğinizi dile getirin. Kaybetmeyi göze almak istemiyorsanız sorunları pek ön plana çıkarmayın. Bazı sözler verebilir ama sonunda boşa umutlanmışım diyebilirsiniz...


 

AŞKI AKIŞINA BIRAKIN


Aşk ve ilişkiler için sakin olmak mantıklı, boş yere söz verdirtmeyin bu çok zorlama olacak veya tutamayacağı sözler olacak.Akışına bırakın.

Tutulmalar birbirine bağlıdır, ilerleyen tutulmalarda da etkileşimler ona göre artacak.

 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 10 Mayıs haftası