Bugün kim ne giymiş? (1 Nisan 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

01 Nisan 2021, Perşembe 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Heidi Klum

Heidi Klum

Heidi Klum, özenmiş, pantolonunu güzel güzel ütülemiş. Üzerindeki crop topla da muhtemelen kendini çok genç hissediyor. Renkli çantayı da taktı koluna bahar gelirken, saçlar da havalı, e daha ne olsun! Ama öyle değil işte maalesef. Öyle bir pantolon beli 10 sene öncesinde kaldı. Maalesef vintage kategorisine girmesi için de çok erken. Sadece 'olmamışlık' akıyor.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Alışık olduğumuz tarzda bir Hailey. Gerek stilettolarıyla, gerek mini elbisenin üzerine giydiği blazer ceketiyle her zaman cool.

Sofia Vergara

Sofia Vergara

Saçlar maşa yapılmış, güzel. Ama insan bir dağıtır doğal dursun diye. Batik giyilmiş, güzel, bu senenin modasıyla. Ama o yılan derisi platform topuklarla olacak iş mi? Sofia'nın acilen platform topukları bırakması gerekiyor. Öyle bir trend kalmadı.

Helena Bonham Carter

Helena Bonham Carter

Başlarda bu özensizlik, bu pespaye görünüm için 'Acaba rolüne mi hazırlanıyor, yeni bir şey mi geliyor' diyorduk. Ancak anladık ki, bu onun normali . Böyle işte. Sadece böyle giyiniyor. Nasıl göründüğü de umurunda değil. Nasıl göründüğü umurunda olmayan birisi için de yorum yapmak saçma olur.

Naomi Watts

Naomi Watts

Her şeyi bırakalım, bir renk uyumuna bakalım. Ancak biz burada kapri olayına takıldık. Anlaşılan kapri pantolonlar geri gelecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu sene siyah çanta yok: 2021'de sıkça göreceğimiz 5 popüler el çantası rengi