Bugün kim ne giymiş? (10 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

10 Mart 2021, Çarşamba 09:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga'yı uzun zamandır 'Eski Lady Gaga' olarak görmüyorduk. O yüksek tabanlı topuklu ayakkabılar bizim için tam olarak Lady Gaga anlamına geliyor. Bir de sarı saçları olsaydı tam olurdu. Kesinlikle takımlar ona çok yakışıyor.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Burada kıyafetten de öte fotoğrafın renklerine dikkat çekmek istiyoruz. 'Golden hour' denilen gün batımı saatleri fotoğrafa her zaman daha dramatik ve estetik ir hava katar, burada da tam olarak öyle olmuş.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey Bieber uyanmış ve 'Bugün Matrix'ten fırlamış gibi görünmek istiyorum' demiş. Bir Matrix temalı deri pardesü günümüze ancak bu kadar iyi uyarlanabilirdi. Bir kot pantolon ve beyaz basic tişörtle de Trinity olabilirsiniz.

Justin Bieber

Justin Bieber

Az önce gördüğünüz Hailey Bieber ve bu fotoğrafta gördüğünüz Justin Bieber aslında yan yanalardı. Biri olabildiğine havalı, diğeri ise müsamere çocuğu gibi. Justin biraz eşine ayak uydursa çok daha cool olacak ama giyim tarzından vazgeçmiyor.

Irina Shayk

Irina Shayk

Son zamanların bildiğimiz Irina Shayk'ı. Çok da farklı bir şeyi yok. Ancak hem mevsime uygun hem de şık. Bir uzun manto, bir dizüstü çizme ve enseden topuz ile gidemeyeceğiniz yer yok. Irina da bu nimeti kullanıyor.

Rita Ora

Rita Ora

Rita spor giyim işini biliyor. Bu kombiniyle hem spor salonuna havalı bir giriş yapabilir, hem de spor sonrası arkadaşıyla bir kahve içebilir. O da tam olarak öyle yapmış. Yalnız sadece taytının paçalarını kısaltsaydı çok da iyi görünürdü.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Paris Hilton yeşil elbisesiyle büyüledi