Bugün kim ne giymiş? (11 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

11 Mart 2021, Perşembe 10:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey ve Justin Bieber bir kıyafet provasından çıkarken görüntülenmişler Santa Monica'da. Yol yakınken dön bu yoldan çünkü olmamış. Zaten alt tarafı provaymış. Belini çok kalın göstermiş, normalde gayet güzel olan omuzlarını dar göstermiş. Göğüs kısmı ise dümdüz... Umarız vazgeçer.

Bella Hadid

Bella Hadid

Özgürce düşük bel giyebilecek bir beden. Elbette değerlendirir. Bella zaten bu sıralar çok sık düşük bel giyer oldu, sanıyoruz güzel vücudunu göstermek istiyor ancak aynı özeni keşke ayakkabı ve çantasına da gösterse.

Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp

Lily'nin üzerindeki deri mont İstanbul'da da herhangi bir ikinci el mağazasından dahi bulabileceğiniz bir parça. Lily'nin bunu çok daha özenli şekilde kombinlemesini ve fark yaratmasını beklerdik ancak Lily her zamanki Lily.

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina'nın giydiklerini size öncelikle bir sıralamak istiyoruz. Çorap, dizüstü çizmeler, mini etek, bluz, kazak ve manto. Bu kadar kat kat giymeye gerek var mıydı?

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio nereden çıkmış sizce? Bir öğle yemeğinden mi, çocuğunun veli toplantısından mı? Hiçbiri değil. Alessandra pilates dersinden çıkmış ve üzerinde altın takıları, bir deri kol çantası var. İsteyince şık olunuyormuş.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall'ın nasıl da dik durduğuna, nasıl da doğru yürüdüğüne ve vücudunun nasıl sağlıklı göründüğüne bakın. Elinde de 3 litrelik su var. Eğer bunu sadece sporda içiyorsa, günün devamında kim bilir kaça tamamlıyor suyunu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Giymelik değil, sergilemelik: 420 bin liraya Churchill ayakkabısı