Bugün kim ne giymiş? (12 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

12 Mart 2021, Cuma 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gerard Butler

Gerard Butler

Aslında sadece birer deri ceket, kot pantolon, vizon rengi süet ayakkabı ve kot pantolon... Ancak her şey tek tek kaliteli olunca ortalama durmuyor. Tıpkı Gerard Butler'da olduğu gibi.

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Kaia, erkek arkadaşının sweatshirt'ünü giymiş büyüklüğünden de anlaşılacağı gibi. Bundan olacak ki Kaia çok utangaç ve kaçar gibi görünen bir beden dili sergilemiş. Ancak bu güzel styling'e biz olsak kaçmazdık.

Sara Sampaio

Sara Sampaio

Gül kurusu krallığı... Monokrom denemiş Sara ancak böylesine sade bir kombinde ne yazık ki olmamış. Üstelik keşke el çantası yerine artık daha spora gidecek modeller tercih etse.

Yolanda Hadid

Yolanda Hadid

Bir monokrom stil daha görüyoruz. Maskeden ayakkabıya kadar mavi renk hakim. Yolanda'nın kızları boşuna Bella ve Gigi Hadid değil.

Denzel Washington

Denzel Washington

Denzel Washington'ın sokağa yürüyüşe çıktığı kombiniyle karşı karşıyayız, üstüne söyleyecek çok bir şey yok. Ama yine de burada güvenlik görevlileriyle konuştuğunu ve ne kadar alçakgönüllü bir beden dili sergilediğini görüyoruz. Sevindirici.

Kate Hudson

Kate Hudson

Kate Hudson'ın her yerinden annelik akıyor. Dev çantasından rahat terliklerine, topuz saçlarına, salaş kıyafetlerine kadar.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER G-string modası geri dönüyor: Ama hatırladığınız şekilde değil