Bugün kim ne giymiş? (12 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

12 Şubat 2021, Cuma 09:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bella Hadid

Bella Hadid

Bella'mız uzun zamandır ortalıklarda görünmüyordu. Bunun nedenini, eski sevgilisi The Weeknd'in Super Bowl'daki dev performansına bağlıyoruz. Bütün dünya onu izledi, herkes onu konuştu. Bella ise ağlarken story'lerini paylaşıyordu. Aradan bir hafta geçti ve karşımız her zamanki Bella. Parlak renkler, salaş kıyafetler, ikinci el pazarından alınmış kazaklar. Sadece ona yakıştığı konusunda hemfikir miyiz?

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Biraz bacak boyu görmek isteyen buraya baksın. Gri tayt, gri kazak, gri çoraplar, kahverengi çanta, kahverengi Ugg'lar... Kafa karışık. Ya tayt üzerine spor bir sweatshirt giyersin, ya kazak altına pantolon giyersin, ya tayt altına spor ayakkabı giyersin... Derken bu kombinasyonlar silsilesi sonsuza kadar uzar. Ama doğru olan kombinasyon bu değil.

Sofia Richie

Sofia Richie

İşte bahsettiğimiz bu. Hem alt hem de üst spor, göz tırmalamıyor. Bu kombinde sweatshirt yerine bir kazak ne kadar göz tırmalardı öyle değil mi?

Irina Shayk

Irina Shayk

Olağan bir kombin. Her yerde karşılaşabileceğimiz, giydiğinde rahat etmesi garantisi veren, sıcak tutma garantisi veren. Irina konfor alanı içinde kalmış.

Natalie Portman

Natalie Portman

Yazın bakkal kombini değil mi bu? Hani evde boxerla oturursun da dışarı çıkarken üzerine bir şeyler geçirmen gerekir. 'Haydi saçımı da bir toplayayım' dersin, 'Bari annemin terliklerini değil de spor ayakkabı giyeyim, belki alt kattaki yakışıklıyla karşılaşırım' dersin. Evet, bu o!

Travis Scott

Travis Scott

Travis'in keyfi yok galiba. Ne dev kolyeleri, ne rengarenk kolyeleri var. Pantolonu da normal bir seviyeye kadar çekilmiş. Neresinden baksak hayli normal bir görünüm onun için. Şaşırdık ama yakışmış da!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (11 Şubat 2021)