Bugün kim ne giymiş? (13 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

13 Ocak 2021, Çarşamba 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sara Sampaio

Sara Sampaio

Merak etmeyin, Sara bu şekilde kendi evinin balkonunda yakalanmış. Düşünsenize, boş gününüzde evde takılırken 'balkonda biraz hava alayım' diyorsunuz ve ertesi gün kendi fotoğraflarınızı görüyorsunuz. Korkunç. Neysei konumuz bu değil. Sara, evde bile ne kadar güzel, çoğumuz gibi evde paspal gezmiyor. Kendine saygısı olanlar gibi bir ev takımıyla geziyor. Pek çok ünlü bu takımlarla dışarı bile çıkıyor.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Yine bir spora giden JLo, yine eşofmanı, yine kıyafetiyle uyumlu maskesi ve ikonik at kuyruğu. Her gün bu at kuyruğu için kuaförüyle görüşmüyorsa kendisini tebrik ediyoruz.

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi'nin her gün bebeğini gezdirmesi sayesinde biz de stilinden nasipleniyoruz. Her gün ayrı tarz çıkıyor. Maskesi, eldivenleriyle her gün çok dikkatli. Galaksi temalı eşofmanıyla ve Balıkçı Azize temalı beresiyle o da trendlere uymuş.

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie, 'denim on denim' olayını çok yanlış anlamış. Üzerindeki pantolon ve ceket 2010'da kalma gibi duruyor, gözlerinin yorgunluğu buradan belli, saçları ise neden o kadar elektrikli anlamadık. Bir Google aramasında 'elektrikli saçlar nasıl yatışır?' diye sormak bu kadar mı zor?

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy'nin kazağına bayıldık, tam da annee gösterilip 'Bana bundan örsene' demelik. Kazağı ve çizmesindeki uyuma bayıldık. Kazağını da ipek geceliğinin üstüne giymeyi tercih etmiş. Bunu da anladık ancak alnındaki taşlar neden? Marketten çıkıp Burning Man'a gidecek gibi bir hali var.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

'Bu fotoğrafta kimse görünmüyor, neden aldınız?' diyeceksiniz. Kardashian Ailesi'nin kendi para ödedikleri magazin muhabirleri olmadığı sürece nasıl da saklandıklarını göstermek istedik. Muhabirler Kylie'yi görüntülemek için onlarca kare çekmiş ancak görüntülemeyi başaramamış. Bu insanların magazinciler tarafından çekilmiş fotoğraflarına bile bakarak güzel olduklarını düşünmeyin, kendi güzelliğinizi sorgulama gafletine düşmeyin.

 Eva Longoria

Eva Longoria

Eva Longoria eşofman modasına uymuş ancak hala nasıl giyileceğini tam çözememiş. Bu konuda biraz JLo'dan feyz almasını öneriyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gardrobunuzu sadeleştirip kıyafetlerinizle vedalaşırken kendinize sormanız gereken 7 soru