Bugün kim ne giymiş? (13 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

13 Şubat 2021, Cumartesi 11:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril Lavigne'in rock'çı olmadığını bilmeyen yol değil mi? Hala ergenlikten çıkamayan Avril ve sevgilinin liseli rockçılar giyinmesini açıkçası Rockçı Serpil'e benzetmeden edemiyoruz. Bu siyah aşkını, punk saçları bir tarz değil, çaba olarak görüyor pek çok kişi.

Cardi B

Cardi B

Cardi B'yi gördüğümüz en normal kombin olabilir mi bu? Görünümünde şaşırtıcı şekilde hiçbir abartı yok. Bu 'look'a hepimizin haftada en az bir gün bürünüyoruz. Bir tayt, bir kazak, spor ayakkabılar. Hatta saçları ilginç bir biçimde çok güzel. Aynen böyle devam et Cardi, en azından arada bir.

Hillary Duff

Hillary Duff

Hamile Hillary Duff, sanki hamile diye sıkıcı olmaya yemin etmiş gibi. Uzun zamandır üzerinde renkli tek bir kıyafet görmedik. Elbise hem dizaltı, hem uzun kollu, hem boynuna kadar kapalı... Biz bile daraldık.

Lucy Hale

Lucy Hale

Lucy'nin bu rengarenk spor kombinlerine bayılıyoruz. Anlaşılıyor ki, o da spor kıyafetleriyle motive olanlardan. İşe yaradığı da çok belli. Zira her sabah muhakkak yürüyüşünü yapıyor.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey beyaz sneakerlar, tayt ve şişme mont üçlüsünün cazibesine kendisini kaptırmış gidiyor. Çok da yakışıyor. Hele de bir şapkayla tamamlayınca ondan havalısı yok.

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

İşte şişme spor montları lüçük çantalarla en iyi şekilde kombinlemeyi başaran kişi. renk uyumu ve güneş gözlükleriyle nasıl da 90'lardan fırlamış gibi...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zendaya'nın kırmızı halıların kraliçesi olduğunun 10 kanıtı