Bugün kim ne giymiş? (16 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

16 Ocak 2021, Cumartesi 11:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Lucy Hale

Lucy Hale

Lucy bu sıkıcı kombiniyle iş toplantısına gitmiş. Başka bir yere gidilemezdi zaten. Booty'leri, örgü çantası, kotu... Fotoğrafı geçtiğiniz anda hiçbir şekilde aklınızda kalmayacak bir görünüm.

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin bu motor, gömlek ve beyaz tşörtle klip çekimindeymiş. Onu bunu geçelim de yıl 2020 ve hala erkekleri seksi hale getirmek için motosiklet, kot pantolon ve tiril gömlek içine giyilmiş beyaz atletten medet umuluyor.

Nicky Hilton

Nicky Hilton

Nicky kızını okuldan almaya gitmeye gidebileceği en uygun kombinle gitmiş. Hem rahat, hem okulda öğretmenler tarafından ciddiye alınabilecek kadar smart ama çocuğu eve bıraktıktan sonra bir kahve içmeye de çıkabilirsin.

Gigi Hadid

Gigi Hadid

Gigi bu aralar oversized'lardan gidiyor. Jean'leri genelde 90'lar modelleri, dış giyimleri ise oldukça salaş. Biz bu tarzı ona çok yakışıtrdık.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Plajda hiçbir şeyiniz olmasa bile böyle ayaklarınıza kadar, giyilebilen bir pareonuz olmalı. Bikininiz 40 yıllık da olsa, pazardan da alsanız bir halka küpe dokunuşuyla plajın en havalısı olabilirsiniz. Jennifer Lopez yine göstermiş.

Katie Holmes

Katie Holmes

Bir Jennifer Lopez örneği daha. Katie'nin içinde kim bilir ne var. Belki de evde bulduğu ilk iki parçayı geçirdi çıktı üzerine. Aslında bu kırmızı çoraplarından gayet anlaşılabilir. Ama uzun mantosu onu fena halde karizmatik hale getirmiş.

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Şapkası kışlık, altı yazlık. Pek çoğunuz gibi, biz de onu özenli görmekten ümidimizi kestik.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (15 Ocak 2021)