Bugün kim ne giymiş? (17 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

17 Mart 2021, Çarşamba 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Courtney Cox

Courtney Cox

Friends 'in ünlü yıldızını, 2000 senesinde çekilen Friends'e bu haliyle koysak hiçbir şey fark edilmez. Çünkü zamansız giyiniyor, çünkü anahtar parçaları tercih ediyor. Bir blazer ceket, bir kot pantolon ve bir siyah deri çanta ile şu anda da yaşayabilirsiniz, 30 yıl sonrasında da.

Olivia Munn

Olivia Munn

40 yaşında Olivia Munn, yaşına göre oldukça genç bir stil benimsedi. Oversized yeşil montu ve beyaz Converse'leriyle kim olduğunu bilmesek yeniyetme bir manken de zannedebiliriz kendisini. Ancak kendine yakıştırmayı biliyor.

Alexis Ren

Alexis Ren

İşte zamansız giyinen bir kadın daha. Alexis üzerindeki parçaları anne olduğunda kızına verebilir. Hem vücut hatlarını ortaya çıkaracak şekilde giyinmeyi seviyor hem de bir stil oluşturmayı. Bazı kişiler bunlardan yalnızca birini seçiyor ve ya kötü proporsiyonlu ya da vücudumu iyi göstereceğim diye tarz görünmekten çok uzak olabiliyorlar.

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Chrissy'i bu sıralar sık sık çok şık görüyoruz. Ya stilistini değiştirdi ya da yeni kararlar aldı. Ancak üzerindekiler öylesine doğru ki o jean'in altına bir spor ayakkabı geçirerek de sokağa çıkabilirdi. Aynı kombin, tek bantlı bir topuklu ayakkabıyı da kaldırmış.

Eiza Gonzalez

Eiza Gonzalez

Gömleklerde tek düğme ilikleme modası 2000'lerin başında kaldı sanıyorduk. Ancak Eiza gibi gösterebileceğiniz mükemmel bir vücudunuz varsa 2021 yazında siz de deneyebilirsiniz. 'Ay ben üşürüm' diyorsanız Eiza gibi ilkbaharda giyip üzerinize de bir şişme mont geçirebilirsiniz. Ancak yapmayacağınız şey, o aşırı kaba terlikleri giymemek olmalı.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Spor giyimle de çok şık olunabileceği artık günümüzde bilinen bir gerçek. Bir bisikletçi taytı ve hoodie ile de çok iyi görünebiliyorsunuz. Alessandra ise o deri ağır çantalar konusunda neden ısrarcı anlamıoruz. Bir bez çanta ya da bel çantasıyla çok daha şık, genç ve trend görünebilirdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Chrissy Teigen, markete giderken de şık!