Bugün kim ne giymiş? (18 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

18 Mart 2021, Perşembe 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kaia Gerber

Kaia Gerber

Tamam anlıyoruz, spor yapıyor. Evet, çok sportif biri. Ama Kaia'yı bir kot pantolonla görmeyeli çok çok uzun zaman oldu. Üstelik spor kıyafetleri de öyle muhteşem göz alıcı değil. Kaia'nın bu 'salmışlığını' güzelliğine aşırı güvenmesine veriyoruz.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Alessandra yine yapmış yapacağnını. Jilet gibi görünmediği tek bir gün bile yok. Renk uyumundan, trend yakalamasına kadar her şey bir modele yakışır şekilde.

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella'nın içinde ortaokuldan kalma gömleği ve süveteri var. Üstünde kardeşi Anwar'ın montu var. Siyah beresi soyguncu beresine benziyor. Ne desek bilemedik. Güzelliğini saklamakta o kadar ısrarcı ki.

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Kargo pantolon... Hepimiz geçmişte kaldı sanıyorduk değil mi. ama Bradley Cooper boğazlı sneaker'larıyla çok güzel bir şekilde giyerek kargo pantolonları unutmamamız gerektiğini bize bir kez daha söylemiş. Nasıl karizmatik durduğuna baksanıza.

Shawn Mendes

Shawn Mendes

Shawn da asla hiç büyümeyecek erkek kategorisinde değil mi? O saçlar, o vücut yapısı... Sürekli 17 yaşında gibi kalacak sanki. Ama bunu değiştirmek için hiç çabalmıyor da. Biraz kilo alsa, biraz daha kısa saçlar kullansa, bir sakal bıraksa anında büyüyecek.

Sarah Silverman

Sarah Silverman

Şort altına giyilen külotlu çoraplar çok geride kaldı sanıyorduk ama meğer kalmamış. Keşke kalsaydı. Dünyanın en anlamsız stili olabilir. Tek başına tayt giymek çok daha rahat ve şık bir tercih değil mi?

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hiç beklemediğimiz bir anda sarışın olup ne olduğumuzu şaşırtan ünlüler