Bugün kim ne giymiş? (18 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

18 Şubat 2021, Perşembe 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Winnie Harlow

Winnie Harlow

Winnie de ara sıra görüntülenen ama genelde şık görüntülenen isimlerden biri. Onu öyle sık sık paspal şekilde görmüyoruz. Öyle bir star ışığı var ki, verdiği poza bakar mısınız? Alt tarafı akşam yemeğinden çıkıyor. Monokrom yapacaksanız böyle yapın.

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina bir anne, her zaman büyük çantalarla gezer. Her zaman birden fazla çantayla geziyor, saçları bazen yağlıdır çünkü kızını yıkarken kendini yıkamaya vakit bulamamıştır. Topuklu giyecekse daha küçük topuklar tercih eder. Tam bir anne Irina.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey cilt bakım merkezine giderken görüntülenmiş. Her zamanki gibi doktora giderken bile kendine baktırıyor. Elindeki kitap detayı ise mutlu etti bize. Kova şapkalardan kaç sezondur vazgeçmediği ise merak konusu.

Daisy Edgar-Jones

Daisy Edgar-Jones

Normal People'ın içimizden yıldızı Daisy gündelik hayatta görüntülendiğinde de dizideki halinden çok farklı değil. Belki de bu yüzden çok sevdik onu, oynuyor gibi gözükmüyordu. Burada da olabildiğince mütevazı bir tarzı var.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie abartmadan, böyle tam yaşına göre giyindiğinde nasıl şık, nasıl sevimli oluyor. Sokaktaki bir 23 yaşında genç kadından farkı yok. Bir kot pantolon, bir sneaker ve bir şişme montla çok daha fresh görünüyor.

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Sokaklarda salınan bir Bradley, bu sıralar fena halde sıkkın görünüyor. Genelde kızını gezdiriyor. Kafasında hep bir kep, rengi solmuş pantolonlar, triko kapüşonlu hırkalarıyla çok sıkıcı bir profil çiziyor. Umarız en kısa zamanda eski günlerine kavuşur.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kraliçe Letizia'nın pandemi şıklığı: Elbisesi yok sattı