Bugün kim ne giymiş? (19 Aralık 2020)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, kim güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

19 Aralık 2020, Cumartesi 12:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston da beyaz peluş kaban modasına uymuş. 'Good Morning America' çekimlerine giderken görüntülenen Jennifer'ı biraz asık suratlı gördük. Çekim gerginliğinden belki de. Ama fazla stres göz altlarında da şişliğe neden olmuş.

Ashley Roberts

Ashley Roberts

Ashley'nin cesaretini takdir ediyoruz. Siyah üzerine kahve giymek, onun altına da kırmızı papuç her babayiğidin harcı değildir. Bu renklerle bile bu kadar 'fresh' görünmeyi başarmış. Gerçek bir kış kombini.

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella'nn 'sex sex sex' yazılı pantolonu, klasik Burberry desenli çizmelerine ne yorum yapabiliriz bilmiyoruz. 'Bella işte' ve 'giymiş işte' deyip geçiyoruz.

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie, biraz göbüş kompleksi yapıyor acaba. Zaten bol gömleği çekiştirerek bollaştırma çabası neden? Gayet casual... Ama kahve içmeye bile gidilemeyecek bir kombin.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey'nin gün geçtikçe belirginleşen kaslarını fark ediyor musunuz? İlk bakışta koşuya gidiyormuş gibi görünse de Hailey pilatesten çıkmış. Zaten o tüylü terliklerle aksi düşünülemezdi. Çorplı terlikleri, kısacık taytı ve atkısıyla 'altı Talsim üstü Şişhane' diyoruz.

Jennifer Garner

Jennifer Garner

Jennifer yılbaşı ruhuna çabuk girmiş. En son ne zaman süveter giydiğinizi hatırlıyor musunuz? Kazak, hırka bunlar tamam ama sanırım süveter sadece lise üniformalarında kullanılıyor. Ha bir de dedeler giyiyor. Kakülleri, süveteri ve kalın çerçeveli gözlükleriyle Jennifer yaş takıntısı mı yapıyor diye düşünmeden edemiyoruz.

Heidi Klum

Heidi Klum

Heidi Klum, Heidi Klum olmanın hakkını veriyor. O bir star ve köpeğini gezdirmeye bile korumayla gidiyor ve deri pantolon giyiyor.

Martha Hunt

Martha Hunt

Eski Victoria's Secret meleklerinde Martha Hunt, bir çekimde görüntülenmiş. Aklımıza ilk gelen, eğer elindeki bir telefon kabıysa buna çok üzüleceğimiz. İkinci üzüldüğümüz konu, deri pantolonun üzerine çıkardığı beyaz kalın sweatshirtü. Keşke ya bir eşofman altı giyseydi altına ya da üstüne bir bluz giyseydi. Neresinden yakalamaya çalışsak, tutamadık.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sizin için de uygun fiyatlı devetüyü kabanlarını topladık: Devetüyü kabanın hakkını veren ünlüler