Bugün kim ne giymiş? (19 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

19 Mart 2021, Cuma 11:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Courtney Cox

Courtney Cox

"Denim on denim", yani kot üstüne kot giyiyorsanız 'ben kötü görünme riskini aldım' diyorsunuzdur. Courtney'den iyi deneme gelmiş ama başarısız olmuş. Spor ayakkabıları o kadar yıpranmış duruyor ki, şaşırtıcı derecede. Pantolonu üstüne tam oturmuyor bile. Keşke daha özenli olsaydı.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Evet, görünürde çok şık. Yeşil-sarı batik pantolonu ve sarı atleti çok uyumlu. Ama sormazlar mı insana, 'Üstünde atlet var, kafanda bere' diye. Bu ne lahana bu ne perhiz çorbası Alessandra. Belki de duş almaya vakit bulamamıştır.

Dua Lipa

Dua Lipa

Daha ne kadar çabalayabilirdin bu kadar geniş şişman görünmeye Dua? Bu kadar iri görünmenin ne alemi var. Üstelik o kadar kilo vermişken. Bu halde uçağa bindi bir de. Fotoğrafın havaalanında çekildiğini söylemeyi unutmuşuz.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Asla yaşlanmayan Anne Hathaway'i yetişkin bir anne olarak görmekte zorlanıyoruz ama baksanıza, bebeği kucağına nasıl da yakışıyor. Ayakkabılarıyla, çantalarıyla, uzun mantosuyla tam bir anne olmayı başarmış zaten. Fotoğraf adeta bir film karesi gibi.

Jennifer Garner

Jennifer Garner

Jennifer oyunculuğu iyice boşladı diyebilir miyiz? Bizce diyebiliriz. Yine bir ofis kombiniyle görüyoruz çünkü kendisi. Yakışmıyor değil ama artık şu blazer ceket ve kot pantolon ikilisini bıraksa diyoruz. En azından beline bir kemer taksa.

Jordan Clarkson

Jordan Clarkson

Tam bir basketbolcu. NBA'de tüm basketçileri aynı kişi giydiriyor gibi duruyor. Bir bol pantolon, bir bomber mont ve marka çantalar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu sene ünlülerin üzerinde gördüğümüz en iyi 10 jean kombini