Bugün kim ne giymiş? (20 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

20 Şubat 2021, Cumartesi 09:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Scott Disick

Scott Disick

Böyle zamanlarda en merak ettiğimiz şey, saçı pembeye boyama fikrinin nasıl çıktığı. Ne oldu da Scott 'Ben şu saçlarımı bir pembeye boyasam iyi olacak' dedi. Hiç mi etrafında 'Emin misin Scott'çığım?' diye soracak eşi dostu yok...

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall'ın gece dışarı çıkma kombinleri haricinde çok iyi olduğu bir alanda spor kombinler. Üzerine geçirdiği bir tayt, bir hırka ve bez çantayla da çok iyi görünüyor. Ama burada asıl yıldız, hırkasıyla 'matchlenen' beyaz çorapları.

Avril Lavigne

Avril Lavigne

Avril yine sevgilisi Mod Sun ile birlikte sokaklarda. Pardon 'rockçı' sevgilisi Mod Sun ile birlikte. Saçları hala değişmiyor, yüksek taban converse'leri hala ayağında. Üzerinde halen bir kurukafa motifi. Siz yorulmadınız siyahlardani sizin yerinize biz yorulduk.

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina özensiz gibi de görünse her kombinine muhakkak ufak tefek star parçalar serpiştiriyor. Bir üçgen gözlük ve bir küçük çantayla görünebileceği en şık halinde.

Rooney Mara

Rooney Mara

Joaquin Phoenix'in taze anne sevgilisi Ronney Mara doğum kilolarını vermiş, sonra da güzel güzel yürüyüşüne çıkmış. Tek başına, şehir merkezi dışında çıktığı bir yürüyüşte bile özensiz değil Rooney.

Jordana Brewster

Jordana Brewster

Jordana'nın 80'ler esintili pantolonuna bayıldık. Dönemin büyük cepli kadife pantolonları şimdi tam XL telefonlarımı koymak için tasarlanmış gibi. Oğluyla da büyük uyum içinde. Yalnız oğlunun gömleğini pantolonuna sokarken gösterdiğin özeni keşke ayakkabıların ve pantolonundaki ton eşitsizliği için de gösterseydin.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cesaretiniz var mı?: Ünlüler ve piercingleri