Bugün kim ne giymiş? (22 Nisan 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

22 Nisan 2021, Perşembe 14:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Paris Hilton

Paris Hilton

Pembe denince akıllara ilk olarak kendisinin gelmesini o kadar kanıksamış ki Paris Hilton... Pembeye aynen devam. Üstelik elbiseden çantaya, ayakkabıya ve güneş gözlüklerine kadar.

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

İşte vintage modasının olması gerektiği kadarı. Yani kombinin yüzde 60'ı kadar. Kombinin tamamının vintage parçalardan oluşması, çok pespaye bir görünüm yaratabiliyor, ancak bu kadarı ideal.

Gigi Hadid

Gigi Hadid

En sevdiğimiz soft renkler... Küf yeşili, krem ve beyaz. Gigi de bu renkleri her zaman çok iyi kullandı. Bisikletçi taytlarının blazer ceketle uyumu her zaman spor şık görünümler veriyor.

Sophie Turner

Sophie Turner

Sophie pantolonun dev ceplerine ne koyuyor diye düşünmeden edemedik. Ama son zamanlarda onu tayt dışında bir şeyle de göremez olmuştuk. Topuklu ayakkabıları ve çantası çok tatlı bir uyum içinde.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence

Jennifer'ı film setleri haricinde görmek zor. Gördüğümüzde ise rüküş görmemiz imkansız. Saç rengini mi değiştirmiş, kızıla m dönmüş emin olamadık ama umuyoruz bal köpüğü renginden vazgeçmemiştir.

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Bizim ev terliği olarak kullandığımız terlikleri Kaia, spora giderken giyiyor. Yakışıyor mu yakışıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sürüdürülebilir gardrop nedir? : Sürdürülebilir modaya ayak uydurmanın 10 yolu