Bugün kim ne giymiş? (22 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

22 Ocak 2021, Cuma 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Miley Cyrus

Miley Cyrus

Market alışverişinden dönen bir Miley. Onun sütyen kullanmayı sevmediğini yedi düvel biliyor artık ama o beyaz atletlerle sütyen kullanmayı sevmediğini adeta haykırıyor.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

JLo, Joe Biden'ın yemin törenindeki performansının ardından pek gaza gelmiş olacak ki spora aynen devam ediyor. Normal, yani içimizden bir insan olsaydı o kadar büyük bir performansın ardından spora bir haftalık ara vermeyi kendinde hak görürdü.

Jennifer Garner

Jennifer Garner

Kıyafetine hiç kafa yormadan çıkmış bir Jennifer. Bir kot bir blazerla çıkayım dedikten sonra fazladan 2 saniye bile harcamamış. Ne ayakkabıda, ne pantolonda ne de içindeki tişörtte ekstra hiçbir numara yok. Jennifer böyle giderse hiçbir kıyafetiyle akıllarda yer edemeyecek.

Addison Rae

Addison Rae

'O kadar da paspal görünmeyeyim, azıcık bir özen kırıntısı göstereyim' diyerek maskesini eşofmanına uydurmuş Addison. Bu kombiniyle de aslında arkadaşının evine ziyarete gitmiş. Ev oturması olmasaydı biraz taşlayabilirdik.

Jordana Brewster

Jordana Brewster

O sweatshirt yerine pantolonun içine sokulmuş bir bluz kombini biraz daha 'bir yerlere gidilebilir' hale getirmez miydi? En azından üstündeki trençkotun hakkını vermiş olurdu.

Selma Blair

Selma Blair

Diz altı çizmeleri, basic kazağı ve nude renk pantolonu Selma Blair'in tam da yaşına yakışır bir şıklık kazanmasını sağlamış. Fit görünümümü sırrı da büyük bu kombinde. Yalnızca pantolonunu biraz daha yukarı çekse çok daha iyi görünecek.

Ashlee Simpson

Ashlee Simpson

Ashlee de topuğa kadar geçirilen taytların konforunu kesfetmiş olmalı. Tayt, uzun pardesü ve sırt çantasıyla çocuğu okuldan alamktan daha iyi bir aktivite yapılamazdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Joe Biden'ın yemin töreninde Lady Gaga ve Jennifer Lopez'in giydiği kıyafetlerdeki gizli mesajlar