Bugün kim ne giymiş? (23 Aralık 2020)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

23 Aralık 2020, Çarşamba 15:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez'i her gün sokakta görmeye alışığız. Bir dünya starı o ama yine de dışarıdaki işlerini kendisi hallediyor. Her işini asistanlarına gördüren bir yıldız olmaktan çok uzakta. Belki de onu bu yüzden bu kadar seviyoruz. Bu kombiniyle bile... Evet. JLo, eşofman takımı modasına uymakla kalmamış. Bir de eşofman takımı modasını Şirinler'e uyarlamış. Bravo koca yürekli JLo Şirin!

Colin Farrell

Colin Farrell

Belki biraz yaşlandı ama çekiciliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Yaşlanır yaşlanmaz genç görünme çabasına giren aktörlerden olmadı. 'aman saçımı boyayım', 'Aman biraz zibidi zibidi giyineyim de genç görüneyim' gibi numaralara girmiyor. Bir klasik spor gömlek ve bir siyah pantolonla gayet şık ve yaşının adamı. Yakasını bağrını açmış, o kadar olur.

 Patrick Schwarzenegger

Patrick Schwarzenegger

Beğenemedik. Ne yaptıysak beğenemedik. O baskılı tişörtünü mü konuşsak, spor montun altına giydiği ütü çizgili kanvas pantolonunu mu. İçlerinden birini seçmen gerekiyordu Patrick.

Bella Hadid

Bella Hadid

Bella'nın şık görünme derdi yok. Önce bunu bir anlayalım sonra yorumlarımızı yapalım. Kırmızı halı ve çekimler dışında onu özenli görmek artık bir hayal. Bu iki seçenek dışında Bella eğer şıksa tesadüfendir. Şık olmaması ise bir tarzının olduğu gerçeğini değiştirmez. Son yıllarda bırak onun tarzında, ona benzeyen birini bulmak bile zor.

 Harrison Ford

Harrison Ford

Ford, kahve makinesi alışverişine bu kombiniyle gitmiş. Hepimizin dedesinden farksız. Kot pantolonu ve spor gömleğiyle, kahve makinesi alışverişine nasıl gidilmesi gerekiyorsa öyle gitmiş. Olaysız ve şık.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Yine bir Jennifer Lopez kombiniyle karşınızdayız. Jennifer Lopez bu kombiniyle Gucci mağazasına gitmiş, herkes gibi sırada beklemiş mağazaya girmek için. Ancak sonrasında içeri bir haber yollayarak anında mağazaya giriş yapmış. Muhtemelen güneş gözlükleri ve maskesiyle tanınmayı umuyordu ama o topuz ve gözlükle tanınmaması mümkün mü... O kadar ikonikleşmişken... Üstelik gözlük çerçevesinde svarovski taşlar varken.Meghan Markle

Meghan Markle

Aslında üzerindeki parka oldukça sıradan. Rengi, modeli her şeyiyle sokakta her gün karşılaştığımız cinsten. Ama İngiliz Kraliyet Ailesi'nden emekli bir düşesseniz, giydiğiniz şu mont bile depolarda tükenebiliyor. 375 dolar (2 bin 864 TL) olsa bile.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Siz onu hep böyle mi sanmıştınız? 18 kombinle Kate Middleton'ın Kraliyet Ailesi'ne girmeden önceki giyim tarzı