Bugün kim ne giymiş? (24 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

24 Mart 2021, Çarşamba 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Rihanna

Rihanna

Rihanna'yı bu aralar sık sık dışarıda görüyoruz. Bir kendini hatırlatma çabası var mı acaba merak ediyoruz. Markasıyla ya da müzik çalışmalarıyla ilgili yeni bir haber alsak öyle güzel olur ki... Gelelim kıyafetine. Bu kırışık kumaştan kıyafetler bir 15 yıl önce çok modaydı. Hatta belki hatırlayanlar olacaktır, genelde buruşturup daha sonra bir düğüm atarak saklanırdı kırışıklığını korusun, düzleşmesin diye. Şimdi tekrar görünce anladık ki hiç özlememişiz. Rihanna'nın üzerinde olsa bile.

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim, nude tonları çok seviyor. Esmer tenine çok da yakıştırıyor. Başkası giyse çok silik durabilirdi. Ancak Kim 'Ben buradayım' diyen makyajları da sevdiği için onun silik durması zaten imkansız. Kanye West ile olan boşanmasından sonra bakalım Kim'in stilinde değişiklikler görecek miyiz?

Anwar Hadid

Anwar Hadid

Gigi ve Bella Hadid'in küçük kardeşi, Dua Lipa'nın sevgilisi Anwar dışarıda yalnız görüntülenmiş.Biz tarzını bu aşırı popüler 3 kadın arasından en fazla Bella'ya benzettik. Pijamaları bile bu kadar salaş olmaz bir insanın. Kim der ki fotoğraftaki adamın sevgilisi daha geçen hafta Grammy aldı diye.

Hailey ve Justin Bieber

Hailey ve Justin Bieber

Yılın ilk bikinileri gelmeye başladı yavaştan. Hailey'nin giydiği bikininin hiçbir olayı yok. Hiçbir atraksiyonu yok. Tıpkı 10 sene önce giydiğimiz bikiniler gibi. Bikininin kendini göstermesini sağlayan tek şey, canlı renkleri. Bu senen canlı renklerde ama sade bikiniler görmemiz olası.

Hillary Duff

Hillary Duff

Hamile Hillary Duff mavi saçlarıyla tıpkı bir deniz kızını andırıyor. Bu fotoğrafta da sanki kıyafetiyle uyumlu olması için saçını boyamış gibi. Biz bayıldık. Uzun zamandır sıkıcı çizgisinden uzaklaştırmış onu.

Winnie Harlow

Winnie Harlow

Winnie sektöre yeni girdiğinde, adını yeni yeni duymaya başladığımız hepimizin ondan beklentileri yüksekti. Hem siyahtı, hem de bir deri hastalığı vardı. Ancak o stil anlamında bir arpa boyu yol katedemeyince sıradan bir ünlüden öteye gidemedi. Tıpkı bu fotoğrafta olduğu gibi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kendall Jenner bu kez ucuza kaçtı