Bugün kim ne giymiş? (24 Nisan 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

24 Nisan 2021, Cumartesi 10:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bella Hadid

Bella Hadid

Cadde üstündeki bir mağazaya giderek yaptığınız alışverişle bu şekilde giyinemezsiniz. Bella artık stil konusunda kendini aştı. Hem vücudunu çok iyi tanıyor, bu nedenle falso vermiyor.

Heidi Klum

Heidi Klum

Platin olmayan, gerçekçi sarı saçlar, göğüs hizasında doğal gön ve kakül sizi her zaman genç gösterir. Heidi Klum bunun en büyük ispatı. Bu nedenle senelerdir saç modelini değiştirmiyor. Eğer aynı kiloda kalıp mini etek giymeye devam edersiniz de hayatınızın orta yaş bölümüne asla geçmiyorsunuz.

Yolanda Hadid

Yolanda Hadid

Gigi ve Bella'nın annesi Yolanda, stil konusunda risk almayan kadınlardan. Örnekte gördüğünüz gibi, tamamen siyah, basic parçalar, risk yok. Şu kombini kim giyse iyi görünür.

Gigi Hadid ve Zayn

Gigi Hadid ve Zayn

Gigi'nin buğdaya yakın beyaz teninebu tarz soft renkler çok yakışıypr. Özellikle de pembe ve mavi tonları. Zayn ile olan mavi uyumları da gözden kaçmadı.

Natalie Portman

Natalie Portman

Jean giymekten sıkıldıysanız bel kısmı pileli bol pantolonlar en büyük kurtarıcılar. Natalie'ye de çok yakışmış ancak keşke kırışık olmayan bir kazak seçseydi.

Jessica Alba

Jessica Alba

İş kadını olmanın en kolay yolu. Bir kot, bir blazer, bir el çantası... Spor olmak istiyorsanız bir beyaz sneaker, daha ağır olmak istiyorsanız stiletto. Bitti gitti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkeklerin kadınlarda hiç beğenmediği 10 ayakkabı ve kıyafet