Bugün kim ne giymiş? (25 Aralık 2020)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

25 Aralık 2020, Cuma 12:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Laura Dern

Laura Dern

Son filmi Marriage Story'de hayran kaldığımız Laura Dern'e burada şık olmuş diyemeyiz. Ama bize bir ders vermiş. Eğer o gün kombin yapmaya üşeniyorsan üzerine ne bulduysan geçir ama lütfen bir uzun manto giymeyi unutma. Gördüğünüz gibi Laura'nın içindeki kıyafetler ve ayakkabıları ne kadar paspal olsa da kaliteli bir devetüyü manto her şeyi toparlamış.

Eiza Gonzalez

Eiza Gonzalez

Eiza neden bu kadar nemrut bakmış anlamadık. Halbuki renklere özen gösterdiği, 'aman bu da bu renk olsun' dediği çok belli. Maskesini bile. Tamam tamam, neden bu kadar sinirli baktığını bulduk. Renklerini o kadar uydurmaya çalıştığı maskesini henüz takmamışken flaşlar patlamış. Halbuki o maskesini de göstermek istemişti. İşte devetüyü mantonun kurtarıcılığına bir örnek daha.

Jessica Alba

Jessica Alba

Devetüyü kabanın nasıl bir kurtarıcı olduğuna bir kanıt daha. İçine giydiği bir kot ve bir boğazlı triko ile günü kurtarmış Jessica. Kıyafetindeki kolaya kaçmayı, maske ve ayakkabı uyumunda görmüyoruz. Jessica üşenmemiş ve maskesine uygun ayakkabıyı bulmuş.

Jordana Brewster

Jordana Brewster

Vatka sadece ceket ve gömleklere yakışıyor. Bunu tüm dünya kabul ediyor sanıyorduk ama durum öyle değil. Aramızda hala vatklaı bluzlara şans verenler varmış. Jordana, tonsürton çabanı anlıyor ve takdir ediyoruz ama o vatkalardan kurtulmak iki makas hamlene bakar.

Candice Swanepoel

Candice Swanepoel

Candice klasiklerden gitmiş. Klasik mom jean, basic beyaz tişört ve klasik Nike Air Force'ları ile tam da gündelik bir kombin yakalamayı başarmış.

Brittany Furlan

Brittany Furlan

Ayakların üşüyorsa çizme giyersin, ayaklarını üşütecek bir hava varsa bacakların da üşüyordur ve bu yüzden şort giymezsin. Brittany'de ise işler öyle gitmemiş, galiba o da elleri ayakları sürekli üşüyen kansız çıtkırıldım kızlardan. Umarız en kısa zamanda bir dip boya da yaptırırsın Brittany.

Sofia Richie

Sofia Richie

Sofie şu an St. Barts'da tatilde. Bu tulumu da aslında dalış için. Ama renkleri ve modeli o kadar güzel ki, üzerine öyle güzel oturmuş ki günlük olarak da giyilir. Varsın 'balık kadın Sofie' desinler.

Kelly Brook

Kelly Brook

Kelly Christmast ruhunu adeta iliklerinde hissediyor. Tırnakları, atkısı, içindeki kazakla birlikte Noel ruhunu yaşatıyor. Kelly içindeki çocuğun Noel Baba heyecanını çok güzel yansıtıyor. Sevimliliğine 10 puan!

Chiara Ferragni

Chiara Ferragni

Chiara da hamileyken sevimli giyinmeyi sevenlerden anlıyoruz ama bunun için pembe şart değil. Madem "Bugün pembiş olayım" dedin, keşke biraz ton tuttursaydın.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'İnce bilek makbuldür' derler ya: Kalın ayak bilekli kadınlar nasıl giyinmeli?