Bugün kim ne giymiş? (25 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

25 Mart 2021, Perşembe 09:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kate Hudson

Kate Hudson

Klasik anne kombiniyle karşınızdayız. En azından tayt ve terlik giymediğine dua edelim. Saçlarının dibi de henüz gelmemiş mesela. Yeni annelere her zaman müsamahamız var. Gayet iyi görünüyor.

Jessie J

Jessie J

Hem derin yırtmaçlı bir envelop elbiseye kim hayır diyebilir ki? Üstelik ipekse ve kadife sesli Jessie J giyiyorsa. Jessie çok fena güneş ışınlarına maruz kalmış ve normalde pürüzsüz olan bacakları bir hayli selülitli görünüyor. Dikkatle bir şeyle dinlerken kaşlarını da çatmış. Demek ki botokssuz, bravo.

Karlie Kloss

Karlie Kloss

Karlie Kloss da yeni anne olanlardan. Belki hem göbek bölgesini kapatmak için hem de cool görünmek için oversized bir gömlek seçmiş. Çok da iyi bir seçim yapmış. Çünkü çok havalı görünüyor.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Yandan yırtmaçlı eşofmanlar 'gündüzden geceye' sokakta olacağınız günler için en kullanışlı parçalardan biri. Gündüz kapalı şekilde kullanıp akşama yırtmaçı açıp güne devam etmeniz çok kolay oluyor.

Paris Hilton

Paris Hilton

Evet elbise çok güzel, evet çanta çok güzel. Ama ayağındaki ayakkabılar sizce de 55 yaş üstü bir kadın için değil mi? Çok daha yüksek, çok daha zor topuklu ayakkabılarla yürüdüğünü biliyoruz, sen Paris Hilton'sun kendine gel!

James Corden

James Corden

James Corden bir hayli zayıflamış göründü gözümüze. Belki de siyah sweatshirt'ten. Ama kendisi de farkında olmuş olacak ki gayet özgüvenli duruyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Topuklu ayakkabı alırken nelere dikkat etmeli?