Bugün kim ne giymiş? (25 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

25 Şubat 2021, Perşembe 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Lily-Rose Depp

Lily-Rose Depp

Johnny Depp'in 21 yaşındaki kızı Lily-Rose Depp, genelde kot pantolonların dışına çıkmazdı. Onu ilk kez eşofmanlar içinde görmüş olabiliriz. Ancak yine de dirseğine taktığı kol çantasıyla kendini gösteren çanta ısrarından vazgeçmemesini kuttluyoruz.

Irina Shayk

Irina Shayk

Her gün mutlaka güzel güzel giyinip ya tek başına ya da kızıyla salındığını görüyoruz. Irina'nın. Kendine yakışan parçaları bulmuş. Küçük camlı güneş gözlüklerinden, bandanalardan ve uzun mantolardan gidiyor. Kariyerinin son demlerinde o da neyi sevip neyi sevmediğini bulmuş.

Brad Pitt

Brad Pitt

Bir kol çantası, bakımsız saçlar ve 2000'lerin başından kalma bir bol pantolonla bile hala havasında duruyor Brad Pitt. Duruşundan mı, havasından mı bilmiyoruz. bir aurası var.

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds'ı kesinlikle eşi Blake Lively'nin giydirdiğini tahmin ediyoruz. Yoksa bu kadar garanti parçalar seçemezdi. Her şey iyi, güzel, hoş da 44 yaşındaki Ryan saçlarını çok kötü boyuyor. Bildiğimiz çikolatalı kahve bu. Artık yaşın geldi, beyazların çıkması normal.

Rooney Mara

Rooney Mara

Yeni doğum yapan Rooney kıyafet alışverişine çıkmış. Çok çok doğru bir karar zira altındaki pantolon ve pantolonun bel kısmı 10 yıl öncesinin trendiydi. Rooney, ya o pantolonla bluz giymeliydin ya da o tişörtün altına eşofman. İkisini de yapmamışsın.

Sofia Richie

Sofia Richie

Bu kız en azından 'Ben spor giyinmeyi seviyorum' diyerek ve bu sözünün dışına çıkmayarak kendini kanıtlıyor. Çünkü spor giyindiği zamanlar gerçekten hakkını veriyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Annelerden kızlarına geçen 10 zamansız stil ipucu