Bugün kim ne giymiş? (26 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

26 Mart 2021, Cuma 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kendall Jenner

Kendall Jenner

Bir mini etek ve çizme her zaman jokerdir. Kendalll da jokerden şaşmak istememiş. Zaten pandemi nedeniyle hepimiz neredeyse giyinmeyi unuttuk. Justin Bieber'ın albüm tanıtımı gecesi onun için çok önemli zira Hailey en iyi arkadaşı. Bu nedenle riske atmak istememesini çok iyi anlıyoruz. Macera aramamış, yalnızca iyi görünmek istemiş, amacına da ulaşmış.

Kylie Jenner

Kylie Jenner

Kylie de aynı geceden. Onun için ise tam tersi geçerli. 'Madem bir senedir önemli bir yere gitmiyorum, madem bir senedir süslenip salınamadım, ilk fırsatta abartmalıyım.' Abartıların iyi görünmesi önemlidir. Kylie tüm vücudunu tülle sardığı bir kıyafetle iyi görünmeyi başarmış.

Sofia Richie

Sofia Richie

Kalıbı, rengi, üstüne oturuşuyla mükemmel bir jean. Ancak neden baskılı bir tişörtle ziyan etti merak içindeyiz. Haydi o tişörtü giyme gafletine düştün, neden o deri uzun ceketi giydin üzerine. Hadi onu giydin, neden bir stilettoyla tamamlamadın? Kafamızda deli sorular...

Zayn Malik ve Gigi Hadid

Zayn Malik ve Gigi Hadid

Taze ebeveynlerimiz bebek doğduktan beri ilk kez yan yana görüntülendi. Çift saç boyalarından kurtulmalarını diliyoruz. Gigi'nin sarı bal köpüğü saçları resmen ikonikleşmeye başlamıştı. Tam böyle bir dönemde kalkıp saçını 10 yıl öncesinin rengine, bakıra boyadı. Renk de hiçbir şekilde oturmadı haftalar geçmesine rağmen.

Addison Rae

Addison Rae

Gerçekten o içe doğru fön 2004 yılında bitmedi mi? O röfle... Annelerimizin saç rengi değil mi? Saç açısından kesinlikle çok doğru kararlar almaya başlamalı Addison, yoksa yaşının üstünde görünmeye devam edecek.

Jaden Smith

Jaden Smith

Hangimizin babası görürse bu kot pantolona badanacı pantolonu der, itiraf edelim. Onlar giyince oluyor işte. Star ışşığından mıdır, Holywood'un havasından suyundan mıdır bilmiyoruz...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mevsim değişirken: 10 adımda gardrop düzenleme dersi