Bugün kim ne giymiş? (26 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

26 Ocak 2021, Salı 10:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Conan O'Brien

Conan O'Brien

Conan beklemediğimiz kadar şık bugün. Ayakkabıları, gömleği ve gözlükleriyle bir kere renk zor renk uyumunu tutturmayı başarmış. Saçlarını sokakta TV şovundaki kadar sıkıcı tutmaması bizi sevindirdi.

Jason Derulo

Jason Derulo

Jason batik modasını geç de olsa yakalamış. Ama bu hoodie'yi pazarda ihraç fazlası olarak satılan modası geçmiş parçalara benzettik biz. Altına bir jean geçirseydi belki kurtarırdı ama eşofmanla hiçbir oluru olmamış. Kız arkadaşıyla spor giyimleriyle her ne kadar birbirlerine uysalar da bir küslük söz konusu gibi. Vücut dilleri maalesef bunu anlatıyor.

Lil Nas X

Lil Nas X

Lil Nas X, gerçek bir rapçi deneyimi. Üzerindeki her bir parçayla "Ben rap müzik yapıyorum" diye bağırıyor. Pantolonunun hafif parlaması, çantasının kumaşıyla aynı olması. Saçı ve tişörtündeki yazının aynı ton kırmızıda olması enfes detaylar. Yalnız aklımıza tek detay, botları taşımak zor olmuyor mu...

Garrett Hedlund

Garrett Hedlund

Garrett Hedlund'ın bu kombiniyle ne yaptığını hiç anlamadık. Elinde bir hediye paketi var, diğer elinde onlarca kıyafet var. Ne bir torbaya ne de çantaya koymuş. Belli ki angarya işlerle uğraşıyor. Üzerindeki o petrol yeşiline çalan dizleri yırtık pantolon ancak angarya işler yaparken kabul edilebilir zaten.

Cate Blanchett

Cate Blanchett

Cate Blanchett yüklü bir alışverişten çıkmış gibi duruyor. Zira o valizin sokaklarda gezerken başka bir anlamı olamaz. Ne bir uzun yol dönüşünde ne de bir uzun yola çıkmak üzere. Eğer dış giyimde pembe kullanılacaksa hafif gri alaşımlı bu tonlar en kullanışlıları, koyu renklerle kullanılabiliyor.

Katie Holmes

Katie Holmes

Yine uzun bir manto, gelişigüzel toplanıvermiş saçlar ve Katie Holmes. Katie, bu uzun mantoları giyip içi için hiç mesai harcamamayı alışkanlık haline getirdi. Nasılsa bileklere kadar bir manto her şeyi örtüyor diyerek.

Lucy Hale

Lucy Hale

Spordan çıkan bir Lucy her ne kadar ev hali gibi görünse de terlikleri ve atletindeki leopar eşleşmesine bakarsanız hiç de öyle olmadığını anlarsınız.

Charlize Theron

Charlize Theron

Onun gibi bir star elbette kendini saklamak konusunda uzmanlaşır. Gözlerinin görünmeyeceği açıyı başıyla tutturmak konusunda bile uzmanlaşmış.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nasıl influencer olunur? 7 adımda influencer olma rehberi