Bugün kim ne giymiş? (26 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

26 Şubat 2021, Cuma 10:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bella Hadid

Bella Hadid

Bella böyle yelekleri, açık mavi kotları sevdi. Uzun süre de üzerinden çıkaracak gibi görünmüyor. Kıyafetindeki hiçbir parça 2021 yılında çalışan bir fabrikanın elinden çıkmış gibi değil. Kendine yakıştırıyor, çünkü her bir unsuru seçtiği dönemden giyiniyor. 2002 ise üzerindeki her parça 2000'lerin başından. Kafa karışıklığı ya da sentez yapmak gibi bir derdi yok.

Nick Jonas

Nick Jonas

İşte 'ucundan monokrom'a iyi bir örnek. Lila ceket, lila pantolon, lila spor ayakkabılar. Tamamen bire bir lila tonu hepsinde. Seçtiği güneş gözlüğünün rengi ideal. Çünkü böyle soft bir renge simsiyah gözlükler olmazdı. Biz 10 üzerinden 10 veriyoruz.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Hailey pek uğraşmamış. Dolabındaki tüm siyahları çekip çıkmış. Altın sarısı takıları ise siyahın baskın gücünü biraz kırmış. Gayet havalı görünüyor.

Jessica Alba

Jessica Alba

Jessica her ne kadar oyuncu olarak bildiğimiz bir isim olsa da aslında son yıllarda iş kadını kimliği daha önde. Bir markası var. Bu kombini de tam 'ofise gidiyorum' kombini de hem de her şeyiyle.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Bir monokrom kombin daha. Baştan ayağı krem rengi bir Kendall. Pantolondan çantaya kadar her şey basic. Kendall'ın rahat etmeyi sevdiğini biliyoruz.

Olivia Palermo

Olivia Palermo

Uzun şişme montları yakıştırması zordur. Hele de etek kısmı böyle alengirli olanları. Ama içine deri etek giymesine rağmen Olivia'ya çok yakışmış.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rihanna'nın en akılda kalan 12 kırmızı halı görünümü