Bugün kim ne giymiş? (27 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

27 Şubat 2021, Cumartesi 09:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Madison Beer

Madison Beer

Eğer cool olayım, çok da özenli görünmeyeyim, mesela dekoltem olmasın diyorsanız giyinmeniz gereken tarz tam olarak bu. Kot pantolon ve oversized ceketler her zaman iyi seçeneklerdir. Örneğin akşam çıkarken gidip de tayt giymeniz sizi liseli bir ergen gibi gösterebilir.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall Jenner 'Bugün kim ne giymiş?' listesinde olmayınca moralimiz bozuluyor artık. Kendall'ı hep çok gündelik görünüyoruz ama. Genelde eleştirilecek bir yanı olmuyor. Kot pantolon, beyaz basic tişört ve siyah gömlek giyen biri üzerine konuşacak pek bir şey yoktur. Ah mekanlar açılsa gece bir eğlenmeye çıksa da siz o zaman görün Kendall'ı.

Bella Hadid

Bella Hadid

Evet arkadan, evet pek bir şey anlaşılmıyor ama yine de Yeezy spor ayakkabılarını görebiliyoruz. Bella genelde bu tarz çok trend ürünler giymez. Üstelik en iyi arkadaşlarından biri Kendall Jenner'ın ablası Kim Kardashian Yeezy'nin yaratıcı kurucusu Kanye West'e boşanma davası açmışken...

Emma Roberts

Emma Roberts

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan Emma Roberts'ın doğum kilolarından eser kalmamış. İnsan şaşırmadan edemiyor. Yan komşudan ne farkları var, başka bir vücut yapısı, metabolizma... Ne yapıyorsanız bize de söyleyin. Ama annelik sıkıcılığı hemen yapışmış üzerine. Bu görünüme bakınca...

Emily Ratajkowsky

Emily Ratajkowsky

Gördüğünüz gibi Emily de hala hamile, henüz doğurmadı ama hiçbir yerinden belli olmuyor. Onu böyle havalı görmeyi özlemişiz. Tam Emily'e yakışır bir havalılık.

Selma Blair

Selma Blair

Elbisenin güzelliği, saçların klaslığı ve Selma'nn güleryüzü. Bu kadar çok güzel element aynı anda bir araya gelemezdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Modunuzun düşük olduğu günlerde giyebileceğiniz 6 mutlu renk