Bugün kim ne giymiş? (28 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

28 Ocak 2021, Perşembe 13:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Emily'nin hamile olduğuna kim inanır? Uzun bir palto giydiğinde hamile olduğunu hiçbir şekilde anlamıyoruz. Hatta hamileliği için yeni bir elbise aldığını bile düşünmüyoruz. Yalnızca oversized kıyafetlerini giymeye devam ederek geçiriyor hamileliğini.

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin kendi markası Drew'ün ürünlerini uzun zamandır giyiyor. Ancak bu koleksiyondaki ürünlerin sınırlılığı herkesi sıkmış olmalı. Yalnızca gülen bir suratın bulunduğu onlarca ürün... Justin bu markayı sadece kendisi ve Hailey Bieber için çıkarmış gibi duruyor.

Hailey Bieber

Hailey Bieber

Her zaman Hailey, Justin'i iyi giydirecek bir kaide yok. Bazen de Justin'in Hailey'i 'yoldan çıkardığı' kesin. Yeşil yeşil giyerek çift uyumu yakalamaya çalıştıkları bariz. Ancak ne yaparsa yapsın Hailey'e bu yelek örneğinde gördüğümüz gibi kaba ürünler yakışmıyor. Çanta, yelek ve ayakkabı kombini fena halde zorlama duruyor.

Irına Shayk

Irına Shayk

Eğer dış giyim ürünü ve çanta aynı renkte kullanılacaksa örneğimiz Hailey değil, Irına olmalı. Irına, her ne kadar paparazzi ve halktan gizlenmeyi denese de bu kadar kırmızı renkle mümkün mü? Sanmıyoruz. Acaba Irına, kızının Mickey Mouse'lu çantasını taşırken "Tüm kombinimi mahvetti" diyerek çocuk yapma kararını sorguluyor mudur?

Ryan Gosling ve Eva Mendes

Ryan Gosling ve Eva Mendes

2011'de The Place Beyond the Pines filminin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Eva ve Ryan, kızlarıyla birlikte yürüyüşe çıkmış. Çiftin lacivert uyumu gözlerden kaçmazken, bir detay daha ilgi çekiyor bu fotoğraflarda, Eva'nın parmağındaki yüzük. Yan yana görmeyi çok başaramadığımız çift, uzun süre sonra görmek sevindir.

Katie Holmes

Katie Holmes

Katie'den fena halde risksiz bir kombin. Tamamen siyaha büründüğü bu kombiniyle her yere gidebilir. Tek yapması gereken, saçaklı saçlarını ensede toplaması.

Jennifer Garner

Jennifer Garner

Jennifer Garner yine 'Erkek arkadaşımın ailesine yemeğe gidiyorum' kombini yapmış. Alabildiğine sıkıcı bir kot pantolon, boğazlı kazak. Ellerine kadar kapalı, 'Hiçbir yerden frikik vermeli, alabildiğine mutaassıp görünmeliyim" düşüncesi başarılı olmuş.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (26 Ocak 2021)