Bugün kim ne giymiş? (3 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

03 Mart 2021, Çarşamba 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Megan Fox

Megan Fox

Aslında yanında sevgilisi Machine Gun Kelly de var ancak biz sadece Megan'ı yazmak istedik başlığa. Çünkü sevgilisi hep aynı, sürekli aynı. Megan Fox ise eski haline geri dönmüş, Şeffaf topuklu ayakkabılar ve siyah pantolonuyla her ne kadar özüne dönse de yine de üstünü kot montla tamamlayarak sevgilisine selam çakmış. Her şeye rağmen 10 üzerinde 6.

Sofia Richie

Sofia Richie

Sofia'yi ilk kez bu kadar olgun bir kombinle görüyoruz. Son zamanlarda sadece tayt ve diğer spor kombinleriyle görüyorduk. Şimdi ise üzerinde bir leoparlı manto ve kumaş pantolon var renkler ise hep nötr... Biz başarılı bulduk ve çok yakışmış.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Alessandra son yıllarda mankenlik kariyerini bir kenara bırakarak iş kadını hayatına adımını gösteren bir kombin. Tulum, bot ve deri çanta...

Jessica Alba

Jessica Alba

Jessica Alba da tıpkı Alessandra Ambrosio gibi iş kadını tribinde... İkisi de iş toplantıları ve sokak kombinlerinde çok farklı. Jessica Alba ikisini çok güzel yürütüyor.

Natalie Portman

Natalie Portman

Yine çocuk gibi bir Natalie Portman, son zamanlarda bir kez bile kot pantolonla görmedik her zaman çok sevimli.

Miranda Kerr

Miranda Kerr

Vintage kıyafetleri taşımak zordur ama Miranda Kerr de güzel yakıştırmış.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jamie Lee Curtis'in Altın Küre stili: Hayranları yoğurt almaya koştu