Bugün kim ne giymiş? (3 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

03 Şubat 2021, Çarşamba 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Colin Farrell

Colin Farrell

O kaşlı gözlü, bol siyah saçlı olarak tanıdığımız Colin Farrel'ı belki de ilk kez kel görüyoruz. Kendisinin herhangi bir saç sağlığı sorunu olmadığını belirtelim, yeni Batman filmi için bu kel kafa. Kendisi dağ yürüyüşünden geldi dönüyor sanıyoruz, o toz içindeki ayakkabıların ve baba atletinin başka bir açıklaması olamaz.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow

'Yürüyüşe çıkan bir insan' dendiğinde aklımızda tam olarak canlanan fotoğraf budur. Yalnız Gwyneth Paltrow'un yüzünü sanki yer çekimine yenik düşüyormuş gibi gösteren şu su damlası gözlüklerden kurtulması lazım.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall yine bildiğimiz Kendall, vücut hatlarını ortaya çıkarmayı özellikle de bel oyuntusunu ortaya çıkarmayı seviyor. 90'lardan kalan dikdörtgen gözlükler ise tam onun kalemi.

Lana Del Rey

Lana Del Rey

Lana Del Rey'i ilk eski haline nazaran daha iri gördüğümüz fotoğraflara şaşırmıştık. Bunun bir depresif bir dönem olduğunu düşünüp 'yakında eski haline döner' dedik, ama bu dönem uzun sürdü. Lana sadece kilo almakla da kalmadı, giyim tarzında da büsbütün değişikliğe gitti. O lolita hallerinden kareli oversized gömleklere geçen bir kadın oldu. Umarız bunların tamamı uzun zamandır devam eden bir kötü ruh hali değil, tercihlerden kaynaklanıyordur.

Kaia Gerber

Kaia Gerber

Hep ortalama hep ortalama. Bir günden bir güne aklımızda kalacak bir kombinle çıkmadı dışarı. Uzun boyuna ve güzelliğine güveniyor olmalı Kaia. Yoksa insan bir gün olsun, 'Bugün ne giysem?' diye düşünüp özenli bir şeyler geçirmez mi üzerine? Kötü değil, ama akılda kalıcı da değil.

Justin Bieber

Justin Bieber

Justin mint yeşilini oldukça güzel kullanmış. Dersaneye giden liseli gibi göründüğünü bakmayın. Aslında çok önemli iş toplantılarına gittiğini elindeki dosyadan da anlayabilirsiniz. Şort giymemiş, pantolon giymiş. Bu Justin için büyük bir olay.

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

Khloe, her ne kadar tüm vücudunun estetik ameliyatların eseri olduğunu bilsek de harika görünüyor. Her seferinde o kum saati vücuduyla 'Wow' dedirtiyor. Hafif transparan elbisesi topuzuyla Güneş'e asker selamı mı veriyor, poz mu veriyor bilemiyoruz.

Lewis Hamilton

Lewis Hamilton

Lewis'ın üzerindeki batik modasını anladık ama altındaki eşofman kendini aşmış. Oradaki bir çamaşır suyu lekesi artık. Demek ünlü olunca 'el alem ne der, b,r eşofmanı yo diyecekler' diye dert etmiyor. Sonuçta milyonların ortada, yokluktan değil modadan giyiyorsun.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nasıl moda olduğunu bir türlü anlayamadığımız 7 parça