Bugün kim ne giymiş? (30 Aralık 2020)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

30 Aralık 2020, Çarşamba 11:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Her şey tamam. Eşofman, ayakkabılar, mont uyumu bir efsane. Ancak Jennifer Lopez'de anlamakta zorluk çektiğimiz bir huy var -tarz değil, huy diyeceğiz artık- çantasını ve güneş gözlüklerini spor kullanamaması. Aşağıda göreceksiniz, listede karşılaşacağınız en spor kombin ama JLo'nun çantası ve güneş gözlükleri sanki birinden ödünç alınmış gibi.

Draya Michelle

Draya Michelle

Draya Michelle'i hiç bu kadar şık görmemiştik sokakta. Gittiği markette beğendiği kasiyerin vardiyasını denkleştirmeye çalışır bir havası var. Umarız denkleştirmiştir.

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski'yi nam-ı değer Emrata'yı bu şekilde görünce şok olduk. Biliyorsunuz köpeğini gezdirirken bile bizim düğüne giderken süslendiğimizden çk süsleniyor. Hamile Emrata'nın belki 'süslenme hormonları'nda bir düşüş yaşandı. Bilemiyoruz.

Chace Crawford

Chace Crawford

Hey gidinin Gossip Girl'ünün Nate'i köpeğini gezdirmeye çıkarmış. Bundan daha fazla 'köpek gezdirme kombini' bir kombin görmemiştik. Caddebostan sahile bir inin, gördüğünüz 10 kişiden 8'i böyle.

 Jaime King

Jaime King

Mavi manto o kadar arada kalmış ki... Bornoz mu, ceket mi, manto mu, hırka mı biz anlamadık. Bu tarz parçalar her zaman kombini de arada bırakıyor, bir olmamışlık söz konusu oluyor. Jaime'de de aynı durum var.

Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

Bir hamile daha. Fotoğrafın kendisi bir 'tonsürton yumağı'. Pantolon, kazak, bere, terliklerin tüyleri ve köpekler. Her şeyin aynı renk olduğu bu fotoğraf bizi biraz yordu. Siz ne düşünüyorsunuz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Moda dünyası sarsıldı: Alexander Wang hakkında modellere uyuşturucu verip taciz ettiği iddia ediliyor