Bugün kim ne giymiş? (31 Mart 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

31 Mart 2021, Çarşamba 10:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Courtney Cox

Courtney Cox

Pantolonun paça boyu sıkıntılı, kot pantolon ile hırkanın rengi sıkıntılı, hırka ile garip yakalı gömleğin aynı renkte olması sıkıntılı... Courtney'nin ayağındaki booty'ler on yıllık gibi görünüyor. Kısacası hiçbir tarafıyla yakışmadı.

Eva Longoria

Eva Longoria

Saten ya da ipek gibi vücuttan akan kumaşları giymek zordur. Üzerinizde jilet gibi durması için gidip en kalitelisini giymeniz, doğru oturmanız, dikkatli kalkmanız gerekir. Örneğin gömleği belden bağlamak, bu tarz bir kumaş için risklidir. Eva da risk almış, keşke almasaydı.

Jay-Z

Jay-Z

Son yıllarda beyaz çorap ile beyaz sneaker giymeyeni dövüyorlarmış, o yüzden Jay-Z de giymiş. Hatta iyice göstermek için şort da giymiş. Yaşının çok altında bir Jay Z görüyoruz, yanında Beyonce de yok.

Rooney Mara

Rooney Mara

Kafanızı yormak istemediğiniz bir günde giyebileceğiniz en rahat, en hızlı, en şık kombin. Beyaz tişört ve jean ikilisi. Yalnız o ayakkabılar ne... İnsan temizni giymez mi?

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

İçimiz açıldı. Alessandra'nın saçından, vücudundan sağlık akıyor. O çapraz bağladığı gömlekle bile olsa ufacık da olsa bir fark yaratmayı biliyor her kombininde.

Naomi Watts

Naomi Watts

Köpek gezdirmek için neresinden baksanız ciddi bir kombin. Cebinizden poşet çıkarıp köpeğin kakasını alacaksınız, üstünüzde blazer ceket var. Gereksiz olmuş.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mükemmel görünmenin yolu: Ünlülerin kıyafet hileleri