Bugün kim ne giymiş? (5 Şubat 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş; bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyurun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

05 Şubat 2021, Cuma 10:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Suri Cruise

Suri Cruise

Daha bebekken giydikleriyle olay olan, "Küçücük çocuk böyle giydirilir mi?" diye her seferinde tepki gösterdiğimiz Tom Cruise ve Katie Holmes kızı Suri, büyüdü 14 yaşına geldi. Artık kendi isteğine göre giyiniyor ve tam da yaşına göre. Mavi şişme mont, pembe sırt çantası, parlak spor ayakkabılar. 14 yaşında bir çocuk nasıl giyinmeliyse öyle giyinmiş.

 Avril Lavigne ve Mod Sun

Avril Lavigne ve Mod Sun

Avril tam da o patlama yaptığı yıllardaki gibi. Hala bir liseliden farklı giyinmiyor. Hani 'rockçı' ya, hala tamamen siyah giyiniyor. Converse'leri hala ayağından çıkarmamış. Erkek arkadaşında da pek bir değişiklik yok. Rockçı ya, o da deri pantolon giymiş. Yalnız Avril şunun kanıtı, uzun sarı saçlar sizi tamamen simsiyah olduğunuz rockçı bir gününüzde bile prenses yapar.

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Kendall son zamanlarda bir keyifsiz. Şu giydiklerini normal şartlarda Kendall, evde uzanmış televizyon izlerken bile giymezdi. Bir derdi mi var bilmiyoruz ama eski günlerini özledik.

Charlize Theron

Charlize Theron

Markete giderken bile güzel. Haydi eline geçen ilk kot pantolonu siyah üstü giydi çıktı diyelim ama o saçların özenle tarandığı, birkaç ürünle düzeltildiği besbelli. Charlize Theron'un markete çıktığı kombini, bizim işe gitmeden dakikalarca düşündüğümüz ve özenle bir araya getirdiğimiz parçalar aslında.

Fergie

Fergie

Hey gidinin Fergie'si... Kliplerinin çıkmasını televizyon başında beklediğimiz Fergie. Üzerindeki erkek pantolonundan hallice kamuflajla bile iyi görünüyor. Ama keşke en azından paçalarını kestirseydi.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Anlamadığımız bir şey, bunca paraya, bunca üne rağmen nasıl bu kadar sıradan görünen parçaları ediniyorlar. Şu kot pantolon, Türkiye'de en ucuz hazır giyim zincirinin mağazasında dahi bulunabilecek türden. Manto, keza öyle. Sadece bir çok pahalı çanta takarak ünlü olduklarını belli ediyorlar. Bu insanlar banka hesaplarındaki parayı bile bilmiyor.

Ashley Benson

Ashley Benson

Sonunda cool, iyi görünen bir kombin. Neresinden baksanız, bu kombinle her yere gideri bakışları da üzerinize çekersiniz.

 Timothee Chalamet

Timothee Chalamet

Timothee, Jennifer LAwrence ile çektiği yeni filminin çekimlerinde görüntülenmiş. Her zamanki cool ve herkesle sohbet eden Timothee. O nedenle ne giyse yakışıyıor. Ama üzerindeki yeşil tonlamasını fark ediyor ve alkışlıyoruz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eminem'in kızı Hailie Jade'den ilham alabileceğimiz 6 görünüm