Bugün kim ne giymiş? (7 Ocak 2021)

Kim ne giymiş, hangi kombiniyle nereye gitmiş bunları konuşmaya bayılıyorsak neden hepsini tek bir sayfada yapmayalım? Buyrun efendim, kim kombiniyle içimizi sızlatmış, güzelim pantolona yazık etmiş, kim kilolarını blazer ceketiyle saklamış, kimin göbüşü düşük bel pantolonundan fırtlamış... Hepsi burada.

07 Ocak 2021, Perşembe 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Katie Holmes

Katie Holmes

Katie, ceketi giydin. Böylesine maskülen bir ceketi. Saçlarını geriye taradın. Pantolonun ve ayakkabılarında tek bir feminen öğeyle kombinini yumuşatmadın. Bunların hepsini anladık. Peki ceketinin için giydiğin şişme yelek? Bir insan ceketin içine şişme yelek giyecek kadar, en fazla ne kadar üşüyebilir ki?

Nicky Hilton

Nicky Hilton

Niky'i iki gündür şık görüyoruz. Anlaşılan o da sarmış peluşlara. Moonboot'ları bile çok yakışmış ama keşke üzerindeki mantoyu hırka formu yerine daha farklı bir model seçseydi. Bu şekilde depresyon hırkasından öteye geçememiş.

Gaopele

Gaopele

Gaopele batik modasına geç kalsa da uyum sağlamış ancak onunkini biraz daha pijama gibi kalmış desek yalan olmaz. Kameralar tarafından görüntüleneceklerini bildikleri yerlerde neden bu kadar paspal gezer Hollywood ünlüleri, anlamıyoruz.

Scout Willis

Scout Willis

Bu ton karmaşası gerçekten gözümüzü yordu. Gömlek ve pantolondaki ton farkı, ayakkabı ve çantadaki ton farkı sadece rahatsız edici. Ütüsüz gömlekten bahsetmiyoruz bile.

Harry Styles ve Olivia Wilde

Harry Styles ve Olivia Wilde

"Birbirlerine yakışmıyor" demekten imtina etmediğimiz bir çift. Harry, tam yaşına uygun şekilde spor şık giyinirken, Olivia bildiğimiz baklava desenli kazak ve kadife pantolon giymiş. Bu kombin çoğumuzun ortaokuldaki bayram kıyafetiydi.

Lily Rose Depp

Lily Rose Depp

Lily artık bu kılıkla da olsa kendi tarzını oluşturdu. Regular fit bir kot pantolon, siyah bir şişme mont ve beyaz sneakerlar onun sokak stilinin temelini oluşturuyor. Saçları doğal, makyajı yok. Markete giderken bile kendini tayt ve crop top giymek zorunda hissetmiyor. Biz doğallığını takdir ediyoruz.

Lucy Hale

Lucy Hale

Bir bisikletçi şortu, bir sweatshirt ve rengarenk spor ayakkabılar. Kahve almaya gittiğin güneşli bir günde tercih edeceğin daha iyi bir kombin yok.

Amber Heard

Amber Heard

Başta şaka yapıyor sandık. Büyük puantiyeli kırmızı ceket, küçük puantiyeli kırmızı tişört zaten yeterince garip değilmiş gibi bir de boynuna fular bağlamış olaylı Amber.

Jude Law

Jude Law

Bu gördüğünüz kişi Jude Law, baştan belirtelim yanlışlık olmasın da. Film çekiminde değil, New Yorklu bir evsiz de değil. Sadece dünyanın en kırışık paltosunu giymiş dünyanın en ünlü oyuncularından biri.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sessiz sedasız bir dijital veda: Dünyanın en ünlü markalarından biri sosyal medyaya elveda dedi